توقف خرید و فروش آنلاین محصولات اپل در روسیه

0

توقف خرید و فروش آنلاین محصولات اپل در روسیه: به دلیل چالش هایی که بین روسیه و آمریکا و اروپا افتاده است. و تحریم هایی که از طرف آمریکا واروپا به روسیه تحمیل شده نرخ ارز در روسیه به شدی در نوسان افتاده و بانکها نیز در حال افزایش نرخ بهره اند. در نتیجه این عوامل شرکت اپل فروش آنلاین خود را در روسیه توقف کرد.

با توجه به گزارش در بلومبرگ , اپل فروش آنلاین خود را در روسیه به دلیل نوسانات شدید محلی  ارز  توقف کرد. همراه با افزایش نرخ بهره توسط بانک مرکزی در کشور روسیه

شرکت مستقر در کالیفرنیا امروز در یک ایمل مدیر شرکت بزرگ اپل از مشتریان خود در روسیه برای ناسازگاری ایجاد شده عذر خواهی کرد.

iphon , ipad امروز ساز فروش از فروشگاه وب را بر اساس ارز روسیه ۱۹ در صداز دست داده است.

اندرو بارتلس تحلیلگری در کمبریج مبتنی برتحقیقات شرکت فورستر, عقب کشیدن اپل برای مدتی از بازار روسیه را عاقلانه توصیف کردن ,چرا که همه فروش شرکت متوجه نیاز به دلار و یورو می شود.

فروش محصولات شرکت اپل در روسیه:

البته اپل قبلا برای مقابله با نوسانات روبل(واحد پول روسیه) در راه های دیگر کار کرده بود. در طی ماه گذشته،این شرکت ۲۵ درصد در روسیه افزایش قیمت از آیفون ۶ داشت. در حالی که فروشگاه آنلاین رابط مستقیم اصلی اپل با مصرف کنندگان روسیه است.روسیه فروش بخش کوچکی از بازار اپل را ت برای آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس تشکیل میدهد.که فروش ایفون ۶ دو برابر سال گذشته به ۱.۵۷ میلیون واحد رسیده است. که با توجه به محقق IDC در آمدی حدود ۱ میلیارد دلار می باشد.بنا به گفته IDC در سال ۲۰۱۳ حدودا ۱۵۳۴۰۰۰۰۰ ایفون وارد بازار شده است. در حالی که بنا به گفته IDC , از ماه سپتامبر امسال این رقم به ۱.۹ میلیارد افزایش پیدا کرده  است .

البته تا اواخر ماه نوامبر، اپل از افزایش قیمت آیفون در روسیه خودداری کرده بود. که قیمت آیفون در حدود ۷۰۰ دلار رسیده بود و نسبت به اروپا قیمت مناسبی داشت که این موجب افزایش خرید ایفون توسط گردشگران در روسیه شده بود.سپس اپل قیمت آیفون ۶ را از ۳۱۹۹۰ روبل به ۳۹۹۹۰  روبل افزایش داد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.