طراحی سایت اینتن

قرص های چاق کننده

0 رجبی
قرص های چاق کننده
به این پست امتیاز دهید

قرص های چاق کننده : همیشه در بیشتر صفحات ، تنها مطالبی نوشته شده است که می تواند به افراد چاقی کمک کند که قصد لاغر شدن و کاهش وزن داشته اند ولی کمتر دیده می شود که راهکارهای گفته شود تا لاغرها هم بتوانند از شر کمبود وزن رها شوند. همه ی ما می دانیم که چاق بودن و اضافه وزن سبب کاهش اعتماد به نفس و حتی می تواند زمینه ایجاد بیماری های مختلفی باشد ولی این موارد در مورد افراد لاغر نیز صدق می کند. اگر شما فردی لاغر باشید و از اندامتان رضایت کاملی نداشته باشید قطعا دچار مشکلاتی خواهید شد.

مصرف کدام داروها سبب چاقی میشود؟

قرص های چاق کننده : پیش از هرچیزی باید دقت داشته باشید که برخی از قرص ها سبب می شوند که چاقی در فرد شکل بگیرید که این البته با بیماری های مثل دیابت، افسردگی و فشارخون مرتبط با چاقی تجویز می شوند. 1- پاکسیل (پاروکستین) 2-فلوکستین (Prozac یا پروزاک) 3- رِمِرون (میرتازاپین) 4- زیپرِکسا (اولانزاپین) 5- دلتازون (پردنیزولون) 6- تورازین (کلرپرومازین) 7- آمیتریپتیلین 8- داروهای ضدآلرژی (فکسوفنادین و پزودوافدرین) 9 – دیابینیز، اینسولاز (کلورپروپامید) 10- انسولین 11-آتنولول 12-داروهای پیشگیری از بارداری.

قرص برای چاق شدن

قرص های چاق کننده : اگر شما از افرادی هستید که بسیار لاغرهستید و به دنبال چاق شدن می باشید می توانید به وسیله یک رژیم صحیح و ورزش به تناسب اندام برسید. البته برای اینکه بتوانید سریع به نتیجه برسید حتما به پزشک تغذیه مراجعه نمایید تا او بتواند رژیم و داروهای مناسب شما را برایتان تجویز نماید.

یکی از قرص های گیاهی که خواص اشتها آور داشته است قرص گیاهی شیکوریدین است که البته ما به شما توصیه می کنیم هیچ وقت بدون تجویز پزشک اقدام به مصرف دارویی نکنید چرا که ممکن است شما نسبت به آن حساسیت داشته باشید.

دقت داشته باشید قرص های متعددی که برای چاقی مطرح می شوند عموما دارای عوارض هستند و مصرف آنها می تواند برای شما مشکلات جدی را پدید بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.