آغاز فروش نسخه ارزانتر مایکروسافت Surface Pro 3

0
آغاز فروش نسخه ارزانتر مایکروسافت Surface Pro 3

Surface Pro 3 را میتوان از برترین تبلت های ویندوزی دانست که عملکردی خیره کننده را در تست هایی که با انجام شده بر جای گذشته است. همانند مقایسه  مایکروسافت Surface Pro 3 و اپل Macbook Air زیر ذره بین زوم تک که مبارزه ای تمام عیار بود. سرفیس پرو۳ هم به عنوان لپتاپ و هم به عنوان تبلت کارآمد است و بر همین اساس و نیاز های کاربران برای خرید این محصول ، مایکروسافت آن را در انواع مختلف ویژگی های سخت افزاری ارئه میکند که این تغییرات قیمت این محصول را نیز به نسبت قدرت سخت افزاری کم و زیاد میکند.

آغاز فروش نسخه ارزانتر مایکروسافت Surface Pro 3

آغاز فروش نسخه ارزانتر مایکروسافت Surface Pro 3

مایکروسافت  شروع به فروش مدل جدید از Surface Pro 3 نموده است. این تبلت ویندوزی با پردازنده اینتل i7 عرضه شد اما ارزان تر از مدل های پیش از خود و نسخه ی اصلی که برای اولین بار توسط مایکروسافت عرضه شده بود عرضه شده است.دلیل این کاهش قیمت محسوس این است که دستگاه جدید تنها دارای ۱۲۸ گیگابایت حافظه ی داخلی است و برخلاف نسخه های پیش از خود خبری از حافظه هایی با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت و یا ۵۱۲ گیگابایتی که در سال گذشته عرضه شده بودند نیست.Surface Pro 3 با پردازنده ی Core i7 اینل به همراه ۱۲۸ گیگابایت فضا برای ذخیره سازی اطلاعات قیمتی حدود ۱۲۹۹ دلار خواهد داشت که ۲۵۰ دلار ارزان تر از نسخه ی ۲۵۶ گیگابایتی با قیمت ۱۵۴۹ دلار است و همچنین ۶۵۰ دلار هم ارازن تر از نسخه ی ۵۱۲ گیگابایتی با قیمتی حدود ۱۹۴۹ دلار است. لازم به ذکر است که هر سه ی این ها با ۸ گیگابایت رم تولید میشوند.

آغاز فروش نسخه ارزانتر مایکروسافت Surface Pro 3

همچنین دو نسخه ی دیگر نیز در اختیار شما قرار گرفته است که تفاوت آن ها در پردازنده ی آنهاست و دو مدل i3 و i5 هم با قیمت هایی کمتر از نسخه ی i7 عرضه شده اند. نسخه ی i5 با ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی و ۸ گیگابایت رم هزینه ای حدود ۱۲۹۹ در پی خواهد  داشت .در حالی که نوع i5 با ۱۲۸ گیگابایت و ۴ گیگابایت  رم با قیمت ۹۹۹ دلار ارائه شده است. در نهایت ارزان ترین نسخه ای را که میتوانید از Surface Pro 3 داشته باشید نسخه ای با پردازنده ی i3 شرکت اینتل است که با ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره سازی و ۴ گیگابایت هم رم ، برای شما ۷۹۹ دلار هزینه برخواهد داشت.چندی پیش مایکروسافت قیمت لومیا ۶۴۰ XL را برای مدتی کاهش داد و این امر برایSurface Pro 3 هم محقق شده و قیمت آن برای مدت محدودی کاهش یافته است. با این همه کسی آن قدر وسوسه شده است که Surface Pro 3 را را با پردازنده ی I7 اینتل و ۱۲۸ گیگابایت حافظه ی داخلی با قیمت ۱۲۹۹ بخرد یا ساید هم یکی از نسخه های دیگر؟

بحث پیرامون این موضوع : انجمن تکنولوژی های نوین

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.