عضویت در کانال تلگرام زوم تک

آغاز فروش نسخه ارزانتر مایکروسافت Surface Pro 3

۰

Surface Pro 3 را میتوان از برترین تبلت های ویندوزی دانست که عملکردی خیره کننده را در تست هایی که با انجام شده بر جای گذشته است. همانند مقایسه  مایکروسافت Surface Pro 3 و اپل Macbook Air زیر ذره بین زوم تک که مبارزه ای تمام عیار بود. سرفیس پرو۳ هم به عنوان لپتاپ و هم به عنوان تبلت کارآمد است و بر همین اساس و نیاز های کاربران برای خرید این محصول ، مایکروسافت آن را در انواع مختلف ویژگی های سخت افزاری ارئه میکند که این تغییرات قیمت این محصول را نیز به نسبت قدرت سخت افزاری کم و زیاد میکند.

آغاز فروش نسخه ارزانتر مایکروسافت Surface Pro 3

آغاز فروش نسخه ارزانتر مایکروسافت Surface Pro 3

مایکروسافت  شروع به فروش مدل جدید از Surface Pro 3 نموده است. این تبلت ویندوزی با پردازنده اینتل i7 عرضه شد اما ارزان تر از مدل های پیش از خود و نسخه ی اصلی که برای اولین بار توسط مایکروسافت عرضه شده بود عرضه شده است.دلیل این کاهش قیمت محسوس این است که دستگاه جدید تنها دارای ۱۲۸ گیگابایت حافظه ی داخلی است و برخلاف نسخه های پیش از خود خبری از حافظه هایی با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت و یا ۵۱۲ گیگابایتی که در سال گذشته عرضه شده بودند نیست.Surface Pro 3 با پردازنده ی Core i7 اینل به همراه ۱۲۸ گیگابایت فضا برای ذخیره سازی اطلاعات قیمتی حدود ۱۲۹۹ دلار خواهد داشت که ۲۵۰ دلار ارزان تر از نسخه ی ۲۵۶ گیگابایتی با قیمت ۱۵۴۹ دلار است و همچنین ۶۵۰ دلار هم ارازن تر از نسخه ی ۵۱۲ گیگابایتی با قیمتی حدود ۱۹۴۹ دلار است. لازم به ذکر است که هر سه ی این ها با ۸ گیگابایت رم تولید میشوند.

آغاز فروش نسخه ارزانتر مایکروسافت Surface Pro 3

همچنین دو نسخه ی دیگر نیز در اختیار شما قرار گرفته است که تفاوت آن ها در پردازنده ی آنهاست و دو مدل i3 و i5 هم با قیمت هایی کمتر از نسخه ی i7 عرضه شده اند. نسخه ی i5 با ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی و ۸ گیگابایت رم هزینه ای حدود ۱۲۹۹ در پی خواهد  داشت .در حالی که نوع i5 با ۱۲۸ گیگابایت و ۴ گیگابایت  رم با قیمت ۹۹۹ دلار ارائه شده است. در نهایت ارزان ترین نسخه ای را که میتوانید از Surface Pro 3 داشته باشید نسخه ای با پردازنده ی i3 شرکت اینتل است که با ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره سازی و ۴ گیگابایت هم رم ، برای شما ۷۹۹ دلار هزینه برخواهد داشت.چندی پیش مایکروسافت قیمت لومیا ۶۴۰ XL را برای مدتی کاهش داد و این امر برایSurface Pro 3 هم محقق شده و قیمت آن برای مدت محدودی کاهش یافته است. با این همه کسی آن قدر وسوسه شده است که Surface Pro 3 را را با پردازنده ی I7 اینتل و ۱۲۸ گیگابایت حافظه ی داخلی با قیمت ۱۲۹۹ بخرد یا ساید هم یکی از نسخه های دیگر؟

بحث پیرامون این موضوع : انجمن تکنولوژی های نوین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.