طراحی سایت اینتن

ستاره ی دریایی تکنولوژی جدید لنوو برای حمایت از کودکان در ماشین های داغ!

0
ستاره ی دریایی تکنولوژی جدید لنوو برای حمایت از کودکان در ماشین های داغ!
به این پست امتیاز دهید

ستاره ی دربایی تکنولوژی جدید لنوو برای جلوگیری از مرگ کودکان در ماشین های داغ! برخی مواقع پدر و مادر ها کودکان کوچک خود را بدون اینکه حواسشان باشد یا با این فکر که زود برمیگردند در داخل ماشین گذاشته و آن را زیر آفتاب سوزان پارک می کنند.

و زمانی که برمیگردند با یک صحنه دلخراش مواجه می شوند.این حادثه به علت اثر گلخانه ای که در داخل خودرو ایجاد می شود اتفاق می افتد که اغلب باعث مرگ ومیر و یا آسیب جدی سوختگی به کودک موجود در خودرو می شود.

شاید تکنولوژی جدید ستاره ی دریایی لنوو که یک گجت بسیار مفید و کاربردی می باشد، یک راه حل مناسب برای جلوگیری از این تراژدی غم انگیز باشد. این ستاره دریایی مجهز به یک سنسور وزن-فعال می باشد که به صندلی کودک وصل می شود و از طریق بلوتوث با کوشی های iPhone  و   Android والدین جفت شده و برای خود یک "حصار جغرافیایی" ایجاد می کند.

این بدان معنی است که گوشه های هوشمند برای دریافت پیغام نباید از این شعاع حفاطتی فاصله بگیرند. زمانی که حرارت داخل خودرو به اندازه مشخصی رسید این ستاره هوشمند به  والدین کودک هشدار های لازم را ارسال می کند.اگر ستاره دریایی تا پنج دقیقه پاسخی از طرف والدین دریافت نکرد با شماره های اضطراری موجود در دفترچه تلفن خود تماس می گیرد.

امیدواریم با ورود این محصول به بازار های تجاری نجات بخش کودکان بسیاری باشد. امروزه تکنولوژی های هوشمند در جهان در جهت رفع مشکلات بشری بسیار مفید واقع شده است ، از این رو می توان گفت علم واقعا برای کمک به بشر مورد استفاده قرار میگیرد ، البته با ابن وجود ابزار های هوشمند دیگر مثل گوشی ها و تبلت های هوشمند هم بخش دیگری از تکنولوژی است که متاسفانه تنها برای تجارت شرکت ها مورد استفاده قرار میگیرد.

نظر شما در مورد این گجت های هوشمند چی هست؟ حتما ما رو از نظرات ارزشمندتون مطلع کنید.

 منبع:ubergizmo

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.