loading...

اسپیکر سفری لاجیتک با نام X100

۱

اسپیکر سفری لاجیتک با نام X100 : اسپیکر ها در زندگی روزمره ما نقش بسزایی دارند ، چرا که بیشتر افرادی که پشت پی سی یا لب تاپ خود می نشینند اگر اسپیکر نداشته باشند بیشتر از حد معمول نمی توانند به کار خود ادامه دهند.

چون آنها در اسپیکر کارهایی مانند گوش کردن به موزیک ، چت و … را انجام می دهند. و انجام چنین کاری بدون داشتن اسپیکر میسر نمی باشد. ولی اسپیکر های امروزی گونه ای طراحی شده اند که فقط در جای ثابتی قرار می گیرند و این باعث می گردد که ما نتوانیم آن را همراه خود انتقال دهیم. برخی افراد ترجیح می دهند به جای اسپیکر از هدفون استفاده نمایند.

ولی هدفون ها با اینکه دارای صدای واضحی هستند ولی قدرت ولوم خروجی آنها هیچگاه به اسپیکر ها نمی رسد. با احتساب این موارد در میابیم که وجود یک بلندگوی قابل حمل می تواند کار بسیاری از ماها را ساده تر سازد.

به تازگی ها شرکت لاجیتک یک اسپیکر با نام X100 ساخته است که شما می توانید آن را حمل کنید. به گفته ی این شرکت این اشپیکر های کوچک داری بدنه ای کوچک بوده ولی صدایی مانند یک بلندگو(باند) را به بیرون پخش می کنند. از نکات قوت این بلندگو می توان به آن اشاره نمود که شما با داشتن اسپیکر X100 می توانید هر کجا که بخواهید (مسافرت یا خانه و یا محل کار و یا هر جای دیگر) با اسپیکر لاجتیک به آهنگ و یا فایل صوتی خود گوش فرا دهید. حتی لاجتیک به این مورد هم اشاره نموده که شما قادرید با یکبار شارژ این دستگاه تا ۵ ساعت به موسیقی مورد علاقه ی خود گوش کنید.

اسپیکر لاجتیک دایره ای دارای شعاعی به بزرگی ۸.۵ سانتی متر می باشد که این مقدار باعث می شود که شما بتوانید به راحتی این اسپیکر را داخل کف یک دستتان قرار دهید. همچنین این اسپیکر دارای درگاه میکرو USB می باشد که شما می توانید فلش خود را به آن متصل نموده و یا هر وسیله صوتی دیگر را با کابل مرتبط به X100 متصل نمایید.

منبع : Gizmodo


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

یک نظر برای “اسپیکر سفری لاجیتک با نام X100”

  1. چهههههههه جالبن اینا ممنوون از مطلب مفیدتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...
loading…


loading...
   
تاپ ترین ها حتما ببینید!