اندروید ۶.۰ برای گوشی های سه گانه ی سونی اکسپریا Z5 در سراسر دنیا در حال انتشار است

0

با اینکه چیزی در حدود ۶ ماه از استارت کار سیستم عامل اندروید نسخه ی ۶ می گذرد اما تا به این لحظه کمتر گوشی هایی موفق شده اند تا این آپدیت را دریافت نمایند،از جمله گوشی هایی که تا به این لحظه توانسته اند تا سیستم عامل خود را به اندروید ۶.۰ آپدیت کنند گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج سامسونگ می باشند(هنوز در ایران منتشر نشده است).

هفته ی گذشته دارندگان گوشی سونی اکسپریا Z5 در ژاپن موفق شدند تا گجت خود را به آخرین نسخه ی اندروید مجهز نمایند،هم اکنون گزارش هایی منتشر شده است که نشان دهنده ی انتشار جهانی آخرین نسخه ی اندروید برای گوشی های سونی اکسپریا Z5 می باشد،گفتنی است که آپدیت نرم افزاری جدید برای هر سه گوشی سری Xperia Z5 در دسترس خواهد بود.

البته قبل از این آپدیت اندروید ۶.۰ علاوه بر کشور ژاپن برای کشور هایی چون تایلند و روسیه انتشار یافته بود و هم اکنون در حال انتشار برای همه ی کشور ها می باشد،تا جایی که خبر داریم گوشی های اکسپریا Z5 در کشور های اتریش،استرلیا،ایرلند و مالزی تا به این لحظه موفق شده اند تا گجت خود را آپدیت نمایند،بقیه ی کشور هایی هم که تا به این لحظه موفق نشده اند تا گجت خود را آپدیت کنند در لیست انتشار سونی قرار دارند و همین روزهاست که بتوانند آپدیت را دریافت نمایند،باید دید که آیا نسخه ی عرضه شده به چه ویژگی هایی مجهز شده و رباط کاربری سونی چه تغییراتی را داشته است،تا به این لحظخ می دانیم که اکسپریا Z5 ویژگی Doze(که به افزایش عمر باتری کمک شایانی می کند) را در بر دارد.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.