سونی اکسپریا Z5 چه زمانی رونمایی میشود؟

0
سونی اکسپریا Z5 چه زمانی رونمایی میشود؟

شایعه شده است که شرکت سونی قصد دارد تا یک نسخه ی جدید از تلفن های هوشمند پرچمدار خود را در همین سال معرفی کند. قبل از اینها هم شایعات زیادی شنیده میشد بر این اساس که قرار است سونی اکسپریا Z5 در ماه نوامبر امسال رونمایی شود.

سونی اکسپریا Z5 چه زمانی رونمایی میشود؟

در حال حاضر شرکت سونی راجب این گوشی و شایعات مربوط به آن ، اطلاعاتی را مشخص کرده است. سونی گفته که گوشی سونی اکسپریا Z5 خود را طی کنفرانسی مطبوعاتی اش در نمایشگاه IFA 2015 معرفی خواهد کرد. زمان دقیق این کنفراس ۲ سپتامبر ۲۰۱۵ میباشد ، یعنی ۱۱ شهریور . در حال حاضر ما هم منتظر این رویداد و سونی اکسپریا Z5 هستیم.

این گوشی شایعات و جزئیات زیادی را به دنبال داشته است. قبل از این خبر ، جزئیاتی راجب به آن منتشر شد و پس از آن هم یک متن منتشر شد. در این متن ذکر شده بود برای باند . بعد از آن ، تمام شایعات راجب به این بود که گوشی سونی اکسپریا Z5 در آخرین فیلم جیمز باند استفاده خواهد شد. همچنین گفته میشود این گوشی چیپست اسنپ دراگون ۸۲۰ دارد.

سونی به تازگی گوشی سونی اکسپریا Z4 خود را معرفی کرده بود. این گوشی در خارج از ژاپن با نام سونی اکسپریا +Z3 شناخته میشود. اما در اصل همان اکسپریا Z4 میباشد. +Z3 یک سری پیشرفت های جزئی و ارتقا های کمی نسبت به نسخه ی اصلی خود داشت و همین موضوع نوید یک پرچمدار با تغییرات بزرگ را در امسال به ما میداد. اکسپریا Z5 پیش بینی میشود که به روز رسانی های عمده ای را نسبت به نسل قبلی خود تجربه کند. احتمالا این گوشی ویژگی صفحه نمایش Quad HD خواهد داشت و همچنین از پردازنده ای که هنوز معرفی نشده است یعنی اسنپ دراگون ۸۲۰ استفاده خواهد کرد.

باید منتظر اتفاق های زیادی در این گوشی باشیم و شاید سونی بخواهد تغییر های محسوسی را در زمینه طراحی دستگاهش اعمال کند. به زودی جزئیات بیشتر راجب به این دستگاه منتشر میشود.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.