سونی اکسپریا زد ۵ بهترین دوربین موبایل خواهد بود

0
سونی اکسپریا زد 5 بهترین دوربین موبایل خواهد بود

از زمانی که شبکه های اجتماعی رواج پیدا کردند ، علاقه به گرفتن عکس با تلفن همراه بیشتر شد و از همان زمان رقابتی سنگین در بین شرکت ها برای تولید بهترین دوربین موبایل بالا گرفت. پیش ازاین در زوم تک از بهترین گوشی در بخش دوربین خبر دادیم. اما اکنون که پرچمدار جدید شرکت سونی نزدیک به عرضه است ، به نظر میرسد که معادلات قبلی را عوض خواهد کرد و جای جی ۴ و اس ۶ اج پلاس را در صدر دوربین موبایل ها خواهد گرفت.

سونی در هنگام معرفی از گوشی جدید خود ، بر روی دوربین تاکید زیادی داشت و مشخص شد که تغییرات زیادی را در دوربین شاهد خواهیم بود. این گوشی به لنز جدید و همچنین پردازشی با دستور عمل های جدید در زمینه تفکیک عکس ها مجهز شده و پیشرفت قابل توجهی داشته است. . در سری های پیشین ، گوشی های سونی دوربین های خوبی داشتند اما هیچگاه همانند رقیبان سرسخت خود موفق عمل نکردند.  در حال حاضر به نظر میرسد که سونی در این زمینه همه چیز را تغییر داده تا شاید بهترین دوربین موبایل لقب بگیرد.

کمپانی سونی ، گوشی اکسپریا زد ۵ را با عنوان بهترین دوربین در تاریخ گوشی های هوشمند ارائه کزده است. شاید بتوان این گفته را به شکلی برای شما معنی کرد. دوربین اکسپریا زد ۵ ، به سنسور ۲۳ مگاپیکسلی مجهز شده است که برای فوکوس روی سوژی مورد نظر تنها به ۰.۰۳ ثانیه زمان نیاز دارد. احتمالا با این جمله متوجه قدرت آن شده اید !

متخصصان DxOMark در آخرین تست هایی که انجام داده است ، گوشی جدید سونی زد ۵ را به چالش کشیده اند.پس از مشخص شدن رده بندی میتوان گفت، گوشی سونی اکسپریا زد ۵ بهترین دوربین موجود در گوشی های هوشمند را داراست. این گوشی در تست انجام شده ۸۷ متیاز کسب نموده و رقیبان اصلی آن یعنی اس ۶ ، نکسوس ۶ پی و جی ۴ به ترتیب بعد از آن قرار گرفته اند.

سونی اکسپریا زد 5 بهترین دوربین موبایل خواهد بودنقطه ی قوت این گوشی در فیلمبرداری است و همانطور که در نمودار زیر مشاهده میکنید ، توانست باز هم رقیبان را شکست دهد.

سونی اکسپریا زد 5 بهترین دوربین موبایل خواهد بودمنبع : dxomark

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.