ویدئو : سونی ویدیویی درمورد چگونگی آنلاک کردن بوت لودر اکسپریا ارائه داد.

0
Sony-Xperia

سونی ویدیویی درمورد چگونگی آنلاک کردن بوت لودر اکسپریا ارائه داد. : آنلاک کردن بوت لودر بر روی گوشی های اندرویدی جهان تازه ای از قابلیتها و امکانات را پیش روی شما باز خواهد کرد. به طوری که با آنلاک کردن بوت لودر میتوانید گوشی اندرویدی خود را روت و یا آن را با رام های سفارشی و شخصی فلش کنید و در واقع امکان شخصی سازی گوشی خود را خواهید داشت.

در این میان بعضی از شرکت های  تولید کننده گوشی های هوشمند ، با شکستن قفل بوت لودر مخالف بوده و جلوی شکستن قفل بوت لودر گوشی هایی که به بازار عرضه داشته اند را میگیرند و هیچ گزینه ای برای انجام این عمل در اختیارتان نمیگذارند در مقابل بعضی دیگر با این سیاست مخالفتی نداشته و حتی با آن موافقند.

در میان تمام تولید کنندگان گوشی های هوشمند،یکی از شرکت هایی که به شما اجازه شکستن قفل بوت لودر دستگاه اندرویی تان را میدهد و همچنین این امکان را برایتان فراهم میکند که با اختیار خود از مزایای بوت لودر بهره ببرید، سونی است. اگر بازگردیم به زمانی که نام این شرکت هنوز سونی اریکسون بود شاید این مفهوم کمی مبهم به نظر بیاید و قطعا در آن زمان اطلاعات زیادی درمورد بوت لودر در دسترس نبود و اکنون سونی خود داوطلب شده تا با انتشار ویدیویی در یوتیوب به کاربران محصولات اکسپریا نحوه باز کردن بوت لودر را آموزش دهد.

در این ویدیو برای نمونه از اکسپریا Z2 و همچنین از یک کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز استفاده شده است.این ویدیو مراحل را با دقت و بسیار قابل درک توضیح میدهد و با دنبال کردن آن میتوانید به راحتی بوت لودر گوشی اندرویدی خود را انلاک کنید.

این موضوع را در نظر داشته باشید که درست است که سونی هیچ مشکلی در باز کردن قفل بوت لودر نمیبیند و لی توجه داشته باشید با انجام این عمل ، گارانتی دستگاهتان باطل میشود و از همه مهم تر اگر هنگام آنلاک کردن بوت لودر نتوانید مراحل را به درستی انجام دهید یا به هر دلیلی مثلا قطعی برق مراحل انجام کار به اتمام نرسد آنگاه گوشی خود را برای همیشه  از دست خواهید داد ولی به هر حال اگر نیاز به روت کردن گوشی خود دارید و در امر آنلاک کردن بوت لودر خود را توانمند میبینید میتوانید از ویدیوی منتشر شده توسط این شرکت استفاده کنید.

ویدئویی را در مورد این موضوع میتونید مشاهده نمایید. این ویدئو نحوه آنلاک کردن بوت لودر اکسپریا را به شما آموزش می دهد.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.