جزئیات بیشتر از مدل اندروید مفهومی سونی

0
جزئیات بیشتر از مدل اندرویدی مفهومی سونی منتشر شده

هفته ی پیش گزارشاتی در مورد مدل مفهومی جدید اندروید از سونی بود که این شرکت قصد دارد برای تست کردن آن را به سوئد بفرستد. در حال حاضر جزئیاتی بیشتری در مورد این پروژه به اشتراک گذاشته شده است.

جزئیات بیشتر از مدل اندروید مفهومی سونی

سونی همچنین اعلام کرده است که ۵۰۰ نفر از صاحبان گوشی   برای این پروژه ثبت نام کرده اند. سونی همچنین نشان داد که نرم افزار بر روی آن اندورید ۵.۱ بوده است.

مدل مفهومی سونی ظاهرا بسیار متفاوت با اندورید هایی میباشد که هم اکنون بر روی گوشی های سونی در حال اجراست و انگار که از نرم افزار تماس محروم شده است. این مدل ها و امتحانات برای تست عملی اندروید ۵.۱ میباشد.

” اگر شما هم یکی از کاربران سونی اکسپریا z3 هستید و مستقر در سوئد میباشید برای مشارکت، در این نسخه ی اندروید بر روی گوشیتان و دریافت جزئیات بیشتر در این پروژه ثبت نام کنید . اما عجله کنید ! چرا که تنها ۵۰۰ نفر از مناطق مختلف قبول خواهند شد و کسانی هم که موفق به ثبت نام شده اند اطلاعات لازم به آنها در هفته ی آینده توسط شرکت داده خواهد شد. “

شما میتوانید برای پیدا کردن جزئیات بیشتر در مورد این پروژه ی مفهومی اندروید به لینک زیر مراجعه کنید اما توجه داشته باشید که اطلاعات تنها برای دارندگان سونی z3 ساکن سوئد موجود است.

sony

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.