عضویت در کانال تلگرام زوم تک

Qrio قفل هوشمند درب سونی که با گوشی باز می شود

۰

Qrio قفل هوشمند درب سونی که با گوشی باز می شود : شرکت سونی این بار قفل هوشمندی به نام Qrio معرفی کرده است که در نوع خود کم نظیر است. این قفل برای درب اتاق و منزل و هر جای دیگر استفاده می شود و می توان با استفاده از یک گوشی تلفن هوشمند این قفل را باز و بسته کرد و حتی می توانید کلید این قفل را برای دوستان خودتان نیز به اشتراک بگذارید.

ورود سونی به تکنولوژی های جدید نشان از اهمیت امنیت در بین خانواده ها دارد. شاید از گفتن این موضوع تعجب کرده باشید اما واقعا این قفل این گونه عمل میکند. معرفی این تکنولوژی نشان از پیش قدمی این شرکت برای بازگشت سونی به روزگاران قدیم و دهه های موفقیت سونی است.

همچنین این قفل میزان علاقه مندی مصرف کننده را توسط آداپتورهایی اندازه میگیرد و این نشان از هوشمند بودن این قفل حکایت دارد. بدلیل پیشرفت تکنولوژی و فناوری در دنیای امروزه وجود چنین گجت هایی برای زندگی روزمره احساس می شود و شرکت های زیادی از جمله سونی در پی طراحی وسایل زیادی که با گوشی های هوشمند کار می کنند هستند.

گسترش گوشی های هوشمند در بین مردم، شرکت های مختلفی را در صف تولید گجت هایی که با گوشی های هوشمند کار میکنند قرار داده است. باید منتظر بود تا ببینیم تکنولوژی های بعدی سونی چگونه است.

منبع : theverge

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.