جدید ترین MP3 پلیر ضد آب سونی

5

سونی این بار همه را شگفت زده کرد ، چون نسل جدیدی از MP3 Player ها را معرفی کرده است که می تواند حتی در آب نیز کار و از آن استفاده کرد که دارای امکانات و ویژگی هایی است که آن را از سایر برندها متمایز می کند.

mp3-player-sony

این MP3 پلیر که از خانواده W Walkman می باشد مانند یک استخوان توخالی است که فقط یک دکمه در آن گذاشته شده است اما یک سری تفاوت ها دارد که آن را از سایر دوستان خودش جدا میکند.

برای مشتریان سونی در کشور نیوزلند ، سونی تصمیم گرفته است که تفاوت هایی را در نظر بگیرد که به کمک آگهی تبلیغاتی که برای آن درست کرده است سعی کرده تا از برندهای معروفی مانند اپل ، متمایز شود. این موزیک پلیر همراه با یک بطری آب فروخته می شود که یکی از شیوه های جدید در فروش اجناس الکترونیکی به شمار میرود.

سونی تمرکز خود را در این بطری های آبی که موزیک پلیر در آن و در یخچال های مخصوص نگه داری نوشیدنی است قرار داده که این شیوه ای نو در صنعت فروش وسایل الکترونیکی است که ممکن است فروش بسیار زیادی از این شیوه تبلیغاتی نصیب شرکت سونی شود.

theverge

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

5 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.