راه حل های ساده برا ی چند مشکل

0

۱- دیگر نگران گم شدن کنترل ها نباشید

اگر شما جز افرادی هستید که مدام باید دنبال کنترل تلویزیون بگردید و نمی دانید آن را کجا گذاشته اید بهتر است این روش را امتحان کنید. چند تا چسب مخصوص تهیه کنید و آن ها را به پشت کنترل و میز جلو مبل خود بزنید. اینگونه می توانید هر زمان که به کنترل نیاز نداشتید آن را به میز بچسبانید و دیگر نگران گم شدن آن نباشید.

velcro-remotes

۲- سرعت شارژ گوشی خود را دوبرابر کنید

حتما برای شما هم پیش آمده که فرصت کافی برای شارژ کردن گوشی خود نداشته باشید. می توانید گوشی خود را در حالت پرواز قرار دهید و آن را شارژ کنید. اینگونه سرعت شارژ شدن گوشی شما دو برابر خواهد شد.

airplanemode

۳- افراد را از عکس منظره حذف کنید

گاهی اوقات می خواهید از منظره ای زیبا یا یک بنای تاریخی عکس بگیرید ولی افرادی که د رآن جا حضور دارند مانع از گرفتن عکس هستندو تصویر را خراب می کنند. می توانید با این روش افراد را از عکسی که گرفته اید، حذف کنید. دوربین خود را روی حالت tripod قرار دهید و شروع بعه عکس گرفتن کنید. در این حالت وقتی شما عکس می گیرید، دوربین گوشی ۱۵ عکس پشت سرهم با فاصله چند ثانیه می گیرد. سپس این عکس ها را در فوتوشاپ باز کنید. بعد file، script، statistics و روی گزینه median کلیک کنید. برنامه عکس ها را با هم مقایسه می کند و تفاوت های آن ها را حذف می کند در نهایت تصویری که به شما می دهد تصویر همان منظره یا بنا بدون حضور افراد در عکس است.

jg

۴- کدام باتری سالم و کدام خراب است؟

برای اینکه بفهمید کدام باتری خوب و کدام بد است، یک راه حل ساده وجود دارد. کافی است باتری ها روی یک سطح سخت پرت کنید. هر باتری که بیشتر بالا بپرد، بد تراست. باتری سالم یک بار بالا می پرد و بعد از آن می افتد.

battery

۵- مبلمان خود را با گردو تعمیر کنید

اگر بر روی مبلمانتان خط و خش افتاده و یا ضربه دیده و خراب شد کافی است کمی گردو را روی آن مالش دهید. شاید احمقانه به نظر بیاید ولی واقعا کار می کند.

walnut

منبع:goodtips for life

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.