اپ شو : چگونه اس ام اس های ارسالی مان را زمان بندی کنیم ؟

1
زمان بندی ارسال پیامک

اپ شو : تا حالا با پنل های اس ام اس کار کردید ؟ تا حالا نیاز داشتید تا در زمان معینی اس ام اس به شماره های خاصی برسه ؟ مثلا وقتی تولد یکی از عزیزانتون باشه و شما هم بترسید روز تولدش یادتون بره بهش اس ام اس بزنید ، امروز ما اپلیکیشنی رو برای شما معرفی خواهیم کرد که این مشکل رو برای شما حل کنه! " زمان بندی ارسال اس ام اس " اپلیکیشنی که وظیفه زمان بندی ارسال اس ام اس را برای شما انجام خواهد داد. این اپلیکیشن برای گوشی های هوشمند اندرویدی ارائه شده است ، شما با نصب این اپلیکیشن جذاب و کاربردی میتونید از این پس ارسال اس ام اس هاتون رو هم مدیریت و برنامه ریزی کنید. اگر هنوز توضیحات من قانعتون نکرده خوشحال میشم تا پایان مقاله با من همراه باشید تا از نگاهی نزدیک این اپلیکیشن رو بشناسید.

اپلیکیشنی برای زمان بندی ارسال اس ام اس

در ادامه تصاویری از اپلیکیشن مفید را خواهید دید ، به همراه تصاویر توضیحاتی از این اپلیکیشن را خواهیم داد.

نمای کلی از اپلیکیشن زمان بندی ارسال اس ام اس

 زمان بندی ارسال پیامک

تصاویری از اپلیکیشن در دستگاه های هوشمند مختلف مقل تبلت و لپ تاپ و گوشی هوشمند برای شما

 زمان بندی ارسال پیامک

تصویری از اپلیکیشن زمان بندی ارسال اس ام اس در گوشی هوشمند گلکسی اس ۶ اج

 زمان بندی ارسال پیامک

نمای محیط کاربری اپلیکیشن زمان بندی ارسال پیامک

 زمان بندی ارسال پیامک

 زمان بندی ارسال پیامک

اپلیکیشن کاربردی زمان بندی ارسال اس ام اس در مارکت های مختلف ایرانی قابل خرید می باشد ، شما می توانید این اپلیکیشن کاربردی را از بازار ، مایکت یا ایران اپس با مبلغ ۷۵۰ تومان خریداری کنید.

فکر کنم تصاویر و توضیحات این اپلیکیشن کاملا گویا بود ، اگر می خواهید این اپلیکیشن کاربردی رو حس کنید پیشنهاد میکنم از لینک های زیر این اپلیکیشن رو تهیه کنید. تا  اپ شو آینده !

زمان بندی ارسال پیامکزمان بندی ارسال پیامکزمان بندی ارسال پیامک

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.