معرفی وبسایت مرکز ارسال پیامک [رپورتاژ]

0
ارسال پیامک

اغلب تجار و وبمستران حرفه ای همیشه به دنبال گسترش تجارت خود در دنیای تکنولوژی هستند ، از راه های افزایش فروش و افزایش مخاطب برای خدمات شما استفاده از روش ارسال اسمس برای معرفی خدمات شما است ، امروزه ابزار های بسیاری در دنیای اینترنت برای این منظور وجود دارد .

مرکز ارسال پیامک

مرکز ارسال پیامک | smscenter محلی برای ارسال پیامک های تجاری شما می باشد ، شما می توانید از پنل های اسمس این وبسایت استفاده نمایید ، ثبت نام در این وبسایت رایگان است .

ارسال پیامک

ویژگی های سیستم ارسال پیامک

از ویژگی های بارز این سیستم می توان به دارا بودن بانک شماره موبایل ، رایگان بودن پنل ارسال پیامک ، قابلیت ارسال پیامک به تعداد دلخواه ، بازگشت هزینه پیامک های ارسال نشده ، قابلیت ارسال پیامک در ساعتهای محتلف از شبانه روز ، ارسال بیش از ۱۰۰۰ پیامک در هر دقیقه اشاره کرد. شما برای خدمات ارسال پیامک هیچ هزینه ای به این سیستم واریز نمی نمایید تنها هزینه پیامک ها از شما دریافت می شود.

ارسال پیامک با نام تجاری

ارسال پیامک با نام تجاری از دیگر امکاناتی است که مرکز ارسال پیامک در اختیار شما عزیزان قرار می دهد ، ارسال پیامک با نام تجاری در حقیقت بدین گونه است که در هنگام ارسال پیامک بجای شماره خط ارسال پیامک نام تجاری شما در آن قرار میگیرد.

مرکز ارسال پیامک

ارسال از روی نقشه هم از دیگر امکاناتی است که مرکز ارسال پیامک در اختیار کاربران خود قرار داده است ، شما با انتخاب مناطق شهرتان می توانید به کاربران آن منطقه پیامک ارسال کنید ، این روش ارسال برای کسانی است که نیاز به جذب مشتران در منطقه خود دارند. این امکان ابزاری مناسب برای گسترش بازار هدف شما در مناطق فعالیت شما می باشد.

از خدمات ویژه مرکز ارسال پیامک این است که در صورتی که شما نیاز به ارسال پیامک با تعداد بالا داشته باشید یا اینکه شرکت شما برند مشهوری می باشد ، تعرفه ارسال اسمس بعد از مذاکره قابل تغییر می باشد.

برای اطلاعات بیشتر از خدمات وبسایت مرکز ارسال پیامک به وبسایت مجموعه مراجعه نمایید . / www.smscenter.ir

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.