اپ شو : با « اپلیکیشن رزرو کنسرت » کنسرت ها را از دست ندهید

1
اپلیکیشن رزرو کنسرت

اپ شو : در دنیای پرهیاهوی امروز، رفتن به کنسرت خواننده یا گروه مورد علاقه راهی برای دور شدن از روزمرگی های همیشگی است. اما با وجود مشغله های فراوان چگونه از زمان و مکان کنسرت ها مطلع شویم؟ آن هم قبل از اتمام بلیط ! اپلیکیشن کنسرت به یاری شما آمده است.

اپلیکیشن رزرو کنسرت

اپ شو : « کنسرت » را از دست ندهید

اگر از علاقه مندان به موسیقی و کنسرت باشید شاید برایتان پیش آمده که خواننده مورد علاقه تان کنسرت داشته باشد و شما بی اطلاع مانده باشید، یا زمانی مطلع شوید که بلیط تمام شده است. کنسرت، عنوان اپ کاربردی است که در عین سادگی نیاز دوستداران کنسرت را شناخته و در صدد رفع آن بر آمده است.

اپ شو : « کنسرت » را از دست ندهید

با ورود به برنامه و پس از زمان کوتاهی که اطلاعات آخرین کنسرت ها توسط برنامه دریافت شد، دودسته اصلی را مشاهده میکنید که دریکی آرشیوی از اطلاعات کنسرت های یک ماه اخیر و در دیگری کنسرت های پیش رو به ترتیب زمان برگزاری قرار گرفته اند.

اپ شو : « کنسرت » را از دست ندهید

با تپ بروی هر کنسرت جزییات آن از قبیل تاریخ و ساعت های برگزاری، قیمت بلیط ها بر حسب جایگاه، آدرس و محل کنسرت و … قابل مشاهده است، همچنین قابلیت به اشتراک گذاری اطلاعات کنسرت توسط برنامه های ارتباطی نظیر تلگرام، اس ام اس و … نیز وجود دارد.

اپ شو : « کنسرت » را از دست ندهید

درکنار امکاناتی که این برنامه فراهم کرده، انتظار میرفت قابلیت هایی نظیر جستجوی کنسرت ها نیز در برنامه وجود داشته باشد. به گفته تیم توسعه دهنده این برنامه در حال ارتقا بوده و به زودی امکانات جدیدی نظیر مراکز فروش بلیط، جستجو و … نیز به آن افزوده می گردد.

دانلود اپلیکیشن کافه بازار

این اپلیکیشن به صورت رایگان در کافه بازار منتشر شده و از طریق لینک زیر قابل دریافت است:

دانلود اپلیکیشن از بازار

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.