از گوشی خود برای باز کردن در اتاق هتل استفاده کنید

0

اگر روزی به شهر نیویورک آمریکا سفر کنید و در یکی از هتل های مدرن این شهر اقامت کنید قادر خواهید بود که به جای کارت اعتباری یا کلید ، از گوشی هوشمند برای باز کردن در اتاق خود استفاده کنید.

keyless

یکی از شرکت های فعال در زمینه تکنولوژی هتل ها اخیرا یک سیستمی را طراحی کرده است که به کمک یک عدد گوشی هوشمند و یک برنامه مخصوص که در این گوشی نصب می شود می توان در اتاق را باز و قفل کرد و از باز یا بسته بودن در اطلاع پیدا کنید.

شاید منتظر بودن طولانی در صف برای گرفتن کلید از پذیرش هتل و پیدا کردن آن ، کاری بیهوده و وقت تلف کردنی باشد اما مشتریان این هتل ها می توانند علاوه بر این کار ، هزینه های مربوط به اتاق خود را نیز پرداخت کنند.

طبق گفته ی مدیر عامل شرکت سازنده این تکنولوژی ، این ویژگی قرار است در آینده به عنوان یک استاندار در صنعت هتل داری تبدیل شود و کلید دیگر از هتل ها منسوخ شود ، این تکنولوژی برای اولین بار در جهان استفاده می شود و قرار است در آینده به عنوان یک برنامه مدیریت هتل استفاده شود.

این تکنولوژی با کمک بلوتوث اجرا می شود که برای استفاده از آن باید گوشی شما آیفون ۴S یا مدل های بالاتر باشد یا بر روی گوشی هایی که از اندروید ۴.۳ استفاده می کنند نیز قابل اجرا است. اتصال به بلوتوث نیز به کمک یک سنسور که در روی درب اتاق کار گذاشته عمل می کند و درب های اتاق نیز به کمک قدرت باتری قفل و بسته می شوند.

این تکنولوژی کمک بسیار زیادی در صرفه جویی در وقت و هزینه مسافران در این هتل ها خواهد شد ، و این ایده نیز ممکن است مسافران زیادی را برای تجربه این کار به سوی بکشاند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.