عضویت در کانال تلگرام زوم تک

تولید گوشی های هوشمند در هند توسط شرکت ویوو

۰

همان طور که میدانیم ، ویوو که یک شرکت چینی است که در زمینه ساخت گوشی های هوشمند فعالیت دارد ،این شرکت تا اکتبر امسال در گریتر نودیا ارائه میدهد. این کمپانی که دسامبر سال گذشته اولین هندست خود را در هند معرفی کرد، تصمیم دارد امسال دو میلیون گوشی در این کشور به فروش برساند.

تولید گوشی های هوشمند در هند توسط شرکت ویوو

مدیر ارشد بازاریابی جهانی و مدیر کل شرکت ویوو در هند الکس فنگ به پی تی ال گفت: " ما از ورود به بازار هند خوشحالیم. محصولاتمان را در ساتختمانمان در هند در اکتبر امسال ارائه میدهیم. با نگاه به چشم انداز رشد، در مرحله ی بعد ما تصمیم داریم تحقیق و تولید را شروع کنیم."

او اضافه کرد که تا دسامبر سال ۲۰۱۵ ، دوازده و نیم میلیارد روپیه روی ساختمان سرمایه گذاری کنند. این واحد گنجایش ماهانه یک ملیون واحد را دارا خواهد بود. پروسه شروع این واحد در حال طی شدن است"

بسیاری از فروشندگان هندی و بین المللی هندست ها مانند میکرومکس، لاوا، زیاومی و ایسوس به تاسیس کارخانه در هند علاقه نشان داده اند. دولت هم  مشوق های مختلفی مانند کمک هزینه و کاهش مالیات برای تولیدات محلی و داخلی ارائه میدهد.

مرکز شنژن کمپانی ویوو در کشور هایی مثل تایلند، ویتنام، میانمار، مالزی و اندونزی حضور دارد. چین و هند بزرگترین بازار های این کمپانی هستند. ویوو همچنین سری جدید محصولاتش – v – با قیمتی بین ۱۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ روپیه با تمرکز روی موسیقی، روانه خواهد کرد.اولین محصول، ویوو وی ۱، تا اواخر این ماه آماده خواهد شد.

" در حال حاضر، ما چهار سری با دستگاه هایی با رنج قیمت بین ۵۹۹۰ تا ۲۹۹۸۰  روپیه داریم. تصمیم داریم ۵ مدل دیگر را تا پاییز و زمستان روانه کنیم که قیمتی حدود ۱۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ روپیه خواهند داشت. با این توصیف تولید گوشی های هوشمند در هند با شرایط جالبی ایجاد خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.