سامسونگ SleepSense تلویزیون را هنگامی که خوابیدید خاموش میکند !

1
دستگاه هوشمند جدید سامسونگ

سامسونگ همیشه سعی کرده است با ارائه دستگاه های هوشمند برتر در میان کاربران تکنولوژی جایگاه ویژه ای داشته باشد این شرکت به تازگی یک دستگاه هوشمند جدید را ارائه کرده است که SleepSense نام دارد در ادامه به بررسی این دستگاه هوشمند جدید سامسونگ خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

SleepSense دستگاهی برای تلویزیون های هوشمند شما

سامسونگ به تازگی یک دستگاه جدید را معرفی کرده است که تکمیلی برای تلویزیون های این شرکت خواهد بود.

این دستگاه طراحی شده است تا الگو های خواب شما را تشخیص دهد و در صورت لزوم از این الگو ها استفاده کند ، این عمل بدان معناست که وقتی فرد جلوی تلویزیون به خواب برود تلویزیون با استفاده از عملکرد SleepSense خاموش میکند.

این دستگاه دقت بسیار خارق العاده ای دارد. با دقتی ۹۷ درصدی میتوان SleepSense را برترین سنسور ردیابی خواب ارزیابی کرد. این سنسور با استفاده از تجزیه و تحلیل تنفس شما و علاوه بر حرکات شما در هنگام خواب میتوانید این عمل را به درستی و دقیق انجام دهد.

این دستگاه را را میتوان با سنسور هایی که در برخی از خودرو های امروزی وجود دارند متشابه نامید . به این صورت که در برخی از خودرو ها سنسور هایی به کار برده شده است که میتواند با تشخیص تنفس و مهم تر از آن حرکات چشم ، راننده را از این موضوع انتخاب کند.

به زودی اطلاعات دقیق رجب به آن منتشر خواهد شد ، هنوز هیچ جزئیاتی راجب به قیمت گذاری این محصول موجود نمیباشد.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.