اسکایپ اندروید، به نسخه ۵.۵ بروز شد.ویژگی جدید آن ورود را آسان کرده است

0

مایکروسافت، نرم افزار ارتباطی خود که اسکایپ نام دارد را برای اندروید آپدیت کرد و شماره این نسخه ۵.۵ بوده است. با این بروزرسانی کاربرانی که دوست دارند ، هر زمان که میخواهند از سیستمشان خارج شوند و درموقع استفاده وارد اکانت خود شود را راحت تر کرده است.دلیلش این است که در نسخه جدید این برنامه اطلاعات ورود آخرین کسی که از آن استفاده میکند را میتواند با در خواست کاربر به خاطر بسپارد.

اسکایپ اندروید، به نسخه ۵.۵ بروز شد.ویژگی جدید آن ورود را آسان کرده است

همانطور که ممکن است شما هم حدس زده باشید. این میتواند یک مسئله امنیتی برای کسانی باشد که میخواهند تلفنشان را به کسی قرض بدهند و دوست ندراند که دیگران به حساب کاربری اسکایپشان و اطلاعات موجود در این سیستم دسترسی داشته باشند. با این کار کاربر میتواند در هر زمانی از سیستم خارج شود. و با خیال راحت تلفن خود را به دیگران بدهد.

یکی دیگر از ویژگی های که در این نسخه بروزشده گنجانده شده است. این است که در صفحه ی چت کاربران ، لینک های که قرار میگرید را لازم نیست در مرورگر به شکل جداگانه باز کنید و این نرم افزار از آن لینک یک پیش نمایش به شما ارائه میدهد.این قابلیت است که هم اکنون در مک اپل وجود دارد و آن را لذت بخش کرده است. مایکروسافت هم به این موضوع پی برده و این توانایی را به سیتسم خود افزوده است.

اگر شما  در حال حاضر نرم افزار اسکایپ بر روی تلفن همراهتان و یا تبلت اندرویدیتان نصب است میتوانید نسخه ی بروز شده ی این نرم افزار را همین الان از گوگل پلی دریافت کنید.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.