طراحی سایت با کمک سایت سازهای آماده [رپورتاژ آگهی]

0
طراحی سایت با کمک سایت سازهای آماده

وقتی که صحبت از طراحی سایت به میان می‌آید ذهن هر شنونده‌ای به سمت کدهای پیچیده و برنامه نویسی‌های طاقت فرسا منحرف خواهد شد که البته در گذشته‌ای نزدیک واقعیت نیز همین بوده است اما با گسترش اینترنت در جوامع مختلف و حتی کشورهای توسعه نیافته و افزایش استفاده از آن در کسب و کارهای مختلف دلیلی برای آن شد تا توسعه دهندگان حوزه طراحی سایت به فکر راهکارهایی برای ساده سازی فرآیند ساخت وبسایت باشند.

از آنجایی که پروسه طراحی وب سایت پیچیدگی و سختی‌های خاص خود را دارد پس منطقی است که هزینه‌های طراحی و پشتیبانی وبسایت های اختصاصی بسیار زیاد باشد به طوری که مدیران کسب و کار برای راه اندازی وبسایت از نظر اقتصادی دچار مشکلاتی میشدند و این مورد نیز باعث شد که مدیران به سمت راهکارهایی که فرصت ایجاد وبسایت با هزینه بسیار کم را به آنها میداد کشیده شوند.

راهکارهای ارائه شده توسط توسعه دهندگان منجر به تولید انواع سیستم های مدیریت محتوایی شد که کاربران با آشنایی جزئی با مفاهیم ساده اینترنت میتوانستند با کمک آنها سایت خود را راه اندازی نموده و در بازار تجارت الکترونیک فعالیت خود را آغاز نمایند. از جمله این سیستم های مدیریت محتوا که در حال حاضر بیشترین کاربران را دارند میتوان به وردپرس و جوملا اشاره نمود.

از این پس هر مدیر کسب و کاری بدون داشتن دانش برنامه نویسی میتوانست شخصاً وبسایت بسازد و از امکانات سیستم های مدیریت محتوا استفاده نماید اما در این مسیر نیز مشکلاتی وجود داشت چون سیستم های مدیریت محتوا برای عموم طراحی گریده‌اند ممکن است برخی از امکانات اختصاصی مورد نظر مدیران را در خود نداشته باشند پس راهکار چیست؟

فعالان حوزه طراحی سایت اقدام به طراحی سایت ساز کردند؛ سیستم های مدیریت محتوایی که کلیه امکانات مورد نیاز هر کسب و کاری را در خود گنجانده باشد و در عین از پشتیبانی توسط برنامه نویسان اصلی نیز برخوردار باشد.

سایت گستر یکی از همین سیستم‌هاست که به شما یک وبسایت با تمامی امکانات را عرضه میکنید که قادر خواهید بود بدون دانش برنامه نویسی وبسایت خود را راه اندازی و مدیریت کنید و در صورت وجود مشکلی از مشاوره های پشتیبانی نیز برخوردار شوید.

برای مشاهده امکانات و شرایط عضویت در سایت گستر به آدرس http://www.sitegostar.com مراجعه کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.