افراد با قد کوتاه بیشتر عمر می کنند / نتیجه تحقیقات جدید

0
افراد با قد کوتاه

شاید شما جزء آن دسته از افرادی هستید که به دنبال راه های زیادی برای افزایش قد خود رفته و رژیم های غذایی متفاوتی را استفاده کرده اید و در کنار آن تمرینات ورزشی زیادی نیز در برنامه روزانه خود گنجانده اید.
اگرچه داشتن قد بلند در نگاه افراد جامعه نوعی برتری محسوب می شود، اما یافته های جدید در مقابل اخبار بهتری برای افراد با قد کوتاه به همراه دارند!
افراد با قد کوتاه بیشتر عمر می کنند.

tall-man-and-short-man-shoesنتایج تحقیقات جدید محققان آمریکایی اثبات کننده این امر است که کوچک جثه بودن افراد منجر به طول عمر بیشتر آن‌ها خواهد شد.طی این پژوهش به گردآوری اطلاعات مرگ و میر و طول عمر افراد از منابع مطالعاتی مختلف پرداخته شد و در ادامه با بررسی یکسری پارامترهای زیستی این نتیجه حاصل ش که افراد با جثه کوچکترعمر طولانی ‌تری نسبت به بقیه افراد دارند.

با بررسی فاکتورهایی مثل مرگ و میر، امید به زندگی و طول عمر افراد و تحقیق در بیش از ۵۰۰۰ مقاله، گزارش و کتاب در ۳۵ سال گذشته نتیجه این تحقیق حاصل شد.طبق این نتایج، در جوامعی با قد کوتاه ‌تر نسبت به جوامعی که افراد آن قد بلندتری دارند، امید به زندگی بیشتر است.
علاوه بر آن آنطور که مشخص شده بیشتر افرادی که بالای ۱۰۰ سال عمر می کنند جثه کوچکی دارند.
پس زمانی که بچه‌ها سالم هستند، نیازی به نگرانی درباره رشد فیزیکی آن‌ها نیست، چون کوتاه قدی وقتی با مواد غذایی سالم و سبک زندگی درست همراه شود، به عمر طولانی شدن عمر منجر می‌شود.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.