مواد شیمیایی آزمایشگاهی و انواع آن [ رپورتاژ‌ آگهی ]

0
آزمایشگاهی

رپورتاژ‌ آگهی : مواد شیمیایی آزمایشگاهی به دسته ای از مواد شیمیایی اطلاق می شود که ویژگی های مشخص و دقیقی نظیر درصد خلوص ، مشخصات فیزیکی و شیمیایی دارند که بسته به نوع و خواص هر کدام از مواد  شیمیایی آزمایشگاهی در آزمایش ها و تست های خاصی در محیط آزمایشگاه به کار گرفته می شوند .

مواد شیمیایی آزمایشگاهی در آزمایشگاه ها به عنوان اصلی ترین مواد مورد استفاده به شمار می روند به نحوی که تمام وسایل و دستگاه های آزمایشگاهی معمولا به منظور آنالیز و تجزیه تحلیل اجزای سازنده یک ماده از مواد شیمیایی آزمایشگاهی با عناصر معلوم و معین استفاده می شوند .

گرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی روی بسته بندی نزدیک به اسم ماده و ویژگی های شیمیایی و فرمول آنها درج می شود که به نوعی معرف درصد خلوص آن ها نیز است .

مواد شیمیایی آزمایشگاهی از نظر فرمول شیمیایی و ماهیت با مواد صنعتی و خوراکی موجود در بازار یکسان هستند ، اما مواد در گرید و خلوص آزمایشگاهی معمولا درصد خلوص بالایی دارند .

سنتز آلی یا ارگانیک

یکی از مدل های گوناگون مواد شیمیایی مرک ( مواد شیمیایی آزمایشگاهی با تکنولوژی بالا ) سنتز آلی یا ارگانیک است که طی آن یک سری از مواد شیمیایی آزمایشگاهی با پشت سر گذاشتن واکنش های آلی باعث تولید ترکیب های آلی می شوند .

شرکت مرک میلی پور نمونه ی گسترده ای بیشتر از ۱۰۰۰۰ محصول و فرآورده را برای سنتز ارگانیک مواد شیمیایی آزمایشگاهی تولید و فراهم می کند .

پپتید و سنتز آلی HT

به مدت ۳۰ سال ، برند نوابیوشیمی  معرف ها و مواد شیمیایی آزمایشگاهی ای با کیفیت زیاد به منظور سنتز پپتید ، شیمی آلی با توان بازدهی بالا ، پپتیدهای بر چسب زده شده ، و فرآورده ها و تولیدات ساخته شده سفارشی ارائه داده است ، همانند با وانگ و رزین های رینگ ، اسید های آمینه Boc ،Fmoc  و همین طور معرف های آزمایشگاهی  COMU، HATU ، HBTU  و کوپلینگ  PYBOP .

تمام محصولات و فرآورده های تولیدی ما در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی از جمله مواد شیمیایی توسط کاتالوگ نوامیوشیمی  قابل دسترس شده که حاوی پروتکل های مفصل و جزیی ، نمونه های کاربرد ها و توصیه ی عملی اند. این کاتالوگ تبدیل به یک مرجع مهم و ضروری برای تعداد زیادی محققان شده که در امر سنتز پپتیدوشیمی ترکیبی نقش دارند .

محدوده یا طیف محصولات مرک از بلوک های ساختمانی ، مواد شیمیایی آزمایشگاهی و حلال ها برای کاتالیز ها و ترکیبات غیر آلی مخصوص است . این فرم از مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک میلی پور از نظر کیفیت در دو دسته ارائه شده اند :

“به منظور سنتز “

مرک توسط واکنش این مواد شیمیایی آزمایشگاهی با تکنولوژی بالا ( مرک میلی پور ) به صنایع داروسازی ، آرایشی و الکترونیک خدمات رسانی می کند ، گرچه تولید کننده ی محصولات دیگری به منظور استفاده در روکش ها ، پلاستیک ها  و دیگر زمینه های کاربردی است که مستلزم مواد شیمیایی آزمایشگاهی با کیفیت زیاد هستند . پیشرفت از  R%D، از راه بالا بردن سطح کیفیت ، تا تولید با کیفیت ثابت از یک منبع تکی – و لذت و خوشنودی انعطاف و تأثیرپذیری کامل هر مرحله از راه تولیدات و محصولات سفارشی ساخته شده تا مقادیری با اندازه – سفارشی ، مرک می تواند بر آورده کننده ی هر نیازی باشد .

این درجه های کیفی مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک میلی پور به منظور گزینش کردن میزان و سطح مشخصه ها ، ثبت سند و امکان پیگیری و ردیابی در اختیار شما انعطاف و تاثیرپذیری لازم را قرار می دهد که به بهترین نحو با شرایط فردی شما متناسب است .

توزیع رسانه ای توسط  : رپورتاژ‌ ادز

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.