بررسی اپلیکیشن حسابداری اندروید برای گوشی و تبلت [رپورتاژ]

0
اپ شو - زوم تک

معرفی اپلیکیشن اندروید ایرانی در اپ شو : شاید شما هم جزو کسانی هستید که دخل و خرجتون همیشه از حساب خارج میشه ، همیشه دوست دارید بدونید چقدر خرج کردید و دوست دارید مخارجتون کنترل شده باشه ، امروز ما یک اپلیکیشن ایرانی رو برای شما عزیزان ارائه خواهیم کرد که به کمک اون خواهید توانست براحتی از این روند مخارجتون باخبر شوید. این اپلیکیشن اندرویدی  حسابداری شخصی شقایق نام داره ، اپلیکیشنی مفید برای آگاهی از دخل خرج شما.

از ویژگی های جالب این اپلیکیشن می توان به تهیه تصویر از ثبت هزینه یا درآمد است و بطور مثال وقتی شما قبضتون رو می خواهید پرداخت نمایید و در سیستم حسابداری همراهتون داشته باشید میتونید از اون تصویر بگیرید و در اپلیکیشن ذخیره نمایید.انتخاب و ثبت موضوع هزینه ها و درآمد ها خیلی راحته و از قبل در اپلیکیشن موضوعات مختلفی قرار گرفته که شما قادر خواهید بود از این موضوعات پیش فرض هم برای ذخیره مخارجتون استفاده نمایید. گزارش ها و نمودار های کاربردی وجود ویجت های کاربری از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن است. قابلیت های دیگری که این اپلیکیشن دارا هست امکان قرار دادن رمز عبور و پشتیبانگیری خودکار می باشد.

این اپلیکیشن در دو نسخه تهیه شده است اگر دوست دارید اول با محیط اون آشنا شوید سپس خریدش کنید پیشنهاد من این است که ابتدا نسخه دمو این اپلیکیشن را خریداری نمایید و پس از اینکه کلیه امکاناتش را در نسخه دمو مشاهده کردید میتونید نسخه اصلی رو خریداری نمایید.

امکانات اپلیکیشن حسابداری اندروید :

از امکانات ویژه این اپلیکیشن می توان به موارد زیر اشاره کرد.
۱- ثبت چندین حسا کاربردی در اپلیکیشن
۲- قابلیت ثبت بانک ها
۳- قابلیت ثبت کردن هزینه ها و درآمد ها بگونه ای که شما می توانید انتخاب حساب ، موضوع ، تاریخ ، مبلغ ، توضیحات و تصویر قبض هزینه و یا رسید درآمد را هم قرار دهید
۴- اتصال حساب های کاربری به بانک های ثبت شده در اپلیکیشن
۵- قابلیت ثبت تصویر قبض از طریق دوربین گوشی یا تصاویر موجود در گوشی
۶- قابلیت فیلتر کردن نمایش هزینه ها به جدا کردن حساب و موضوع هزینه
۷- قابلیت فیلتر نمایش درآمد ها بر حسب موضوع ها
۸- نمایش لیست کلیه تراکنش های یک حساب کاربری و یا تمام حساب های کاربری
۹- قابلیت پاک کردن هزینه ها و درآمد ها، حساب ها و تراکنش ها
۱۰- قابلیت ثبت اشخاص
۱۱- قابلیت ثبت بدهی
۱۲- قابلیت ثبت طلب
۱۳- قابلیت ثبت بدهی و بستانکاری با امکان انتخاب شخص، شخص، حساب، مبلغ، تاریخ و تصویر رسید که به شما در حسابداری کمک میکند.

و چندین قابلیت متفاوت دیگر که شما می توانید در صفحه اختصاصی این اپلیکیشن در کافه بازار مشاهده کنید. اگر شما هم علاقه به خرید این اپلیکیشن دارید می توانید آن را به قیمت ۲۰۰۰ تومان خریداری نمایید. / دانلود اپلیکیشن از کافه بازار

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.