اپلیکیشنی برای انتقال اطلاعات از اندروید به ios

0
انتقال فایل از اندرید به آی او اس

یکی از مشکلاتی که همیشه افراد برای عوض کردن گوشی خود با آن مواجه بودند، انتقال اطلاعات گوشی قدیمی به سیستم عامل جدید گوشی جدید است. اگر چه مایکروسافت مدت هاست اپلیکیشنی برای کاربران خود برای انتقال از اندروید به آی او اس قرار داده است، این بار نیز اپل اپلیکیشنی با نام MOVE TO IOS برای کاربران خود به منظور انتقال اطلاعات از گوشی اندرویدی خود به آیفون در گوگل پلی برای دانلود قرار داده است.

توسط این برنامه شما می توانید تمام اطلاعات گوشی یا تبلت خود را که اندروید بالاتر از ۴ دارند به IOS انتقال دهید. روند کار بسیار ساده است. کافی است این برنامه را در گوشی اندرویدی خود دانلود و نصب کنید و برنامه را باز کنید و شرایط استفاده از آن را قبول کنید. هنگام راه اندازی سیستم عامل IOS9 شما قادر به انتخاب گزینه MOVING FROM ANDROID  هستید که به شما یک کد می دهد که باید آن را در دستگاه اندرویدی خود وارد کنید.

بعد از آن دو دستگاه با وای فای به هم مرتبط می شوند و شما می توانید تمام مخاطبین، پیام های ذخیره شده، عکس ها و فیلم های گرفته شده، بوک مارک وب و اکانت های ایمیل خود و همچنین تمام برنامه های مجانی را انتقال دهید. مثل همیشه انتقال برنامه های پولی کمی سخت تر است. اپل برنامه های پولی اندرویدی شما را به WISHLIST شما در آیتیونز اضافه می کند و شما مجبورید این برنامه ها را دوباره خریداری کنید که می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد. بنابراین اگر شما برنامه های پولی زیادی در دستگاه اندرویدی خود داشته باشید، ممکن است کمتر علاقه به تعویض گوشی خود به IOS نشان دهید.

به هر حال این برنامه از دیروز در گوگل پلی برای دانلود قرار گرفته و با توجه به این که هنوز چیزی از ارائه IOS9 نگذشته ، تاکنون حدود ۲۰۰۰ بازدید کننده داشته است. شما میتوانید این اپلیکیشن را از گوگل پلی دانلود نمایید.

منبع: PHONEARENA

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.