آموزش گرفتن عکس از دسکتاپ گوشی و تبلت اندرویدی

0
گرفتن عکس از دسکتاپ کامپیوتر

سیستم عامل اندروید امروزه به عنوان یکی از پر طرفدار ترین سیستم های موجود بر روی گوشی های اندرویدی است ، یکی از دغدغه های کاربران گرفتن عکس از دسکتاپ گوشی اندرویدی است ، برای اینکار روش های مختفی وجود دارد که ما راحت ترین روش ها را برای شما عزیزان آموزش خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

پیشنهاد میکنم آموزش های : آپدیت اندروید و نرم افزار هایی پس از روت اندروید رو هم بخونید .

روش نخست استفاده از شورتکد های گوشی

برای گرفتن عکس از دسکتاپ گوشی شما می توانید با کمک گرفتن از شورتکد های مخصوص هر گوشی از صفحه دسکتاپ یا هر صفحه ای در گوشیتون عکس بگیرید.

شورتکد ۱ : شورتکد اول برای گوشی های اندرویدی استفاده از شورتکد دکمه Home+-Volom هست شما با گرفتن همزمان دکمه خانه و ولوم منفی از دستکتاپ گوشیتون عکس بگیرید.

شورتکد ۲ : شورتکد دوم برای گرفتن عکس از دستکتاپ گوشی های اندروید استفاده از دکمه منفی ولوم بعلاوه دکمه قفل صفحه نمایش است . این شورتکد هم در برخی دیگر از گوشی ها و تبلت های اندرویدی قابل انجام می باشد.

این نکته را توجه داشته باشید که این دو روش را انجام دهید هر کدام پاسخ نداد روش دیگر مطمئنا برای گرفتن عکس از دسکتاپ کارساز خواهد بود .

روش دوم استفاده از اپلیکیشن های کاربردی

دومین روش برای گرفتن عکس از دسکتاپ گوشی های اندرویدی استفاده از اپلیکیشن های اندرویدی برای این کار هست .

از اپلیکیشن های اندرویدی مفید برای اینکار می توان به اپلیکیشن اندرویدی  Screenshot و  Screenshot Easy اشاره کرد . شما می توانید این اپلیکیشن های مفید اندرویدی رو از لینک های زیر دانلود نمایید.

دانلود از گوگل پلی : Screenshot

دانلود از گوگل پلی : Screenshot Easy

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.