یکی از حرفه ای ترین برنامه های عکاسی IOS یا Camera Plus مجانی شد

0
نرم افزار عکاسی حرفه ای IOS

این هفته اپ استور اپل تصمیم گرفته است تا یکی از محبوب ترین و نیز حرفه ای ترین نرم افزارهای عکاسی موجود را برای مدت محدودی به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دهد. ، این روزها عکاسی با گوشی های هوشمند به حدی محبوب شده که کمتر میبینیم کسی از دوربین های حرفه ای برای ثبت عکس و فیلم استفاده کند ، البته منظور ما عکاسی در حد استفاده  ی معمول و کاربر معمولی می باشد و طبیعتا برای ثبت عکس های حرفه ای باید از دوربین های گران قیمت حرفه ای استفاده نمود ، به هر حال با رواج عکاسی با گوشی های هوشمند نرم افزارهایی تولید شده اند که کاربر را در امر عکاسی کمک می کنند و باعث می شوند تا عکسهای ثبت شده از کیفیت بیشتری برخوردار باشند ، گرچه از این دست نرم افزارها بسیار است ولی تعدادی از آنها به طور جد تجربه ی شما از استفاده از دوربین گوشی هوشمندتان را متحول خواهد کرد.

Camera Plus نام یکی از پر فروش ترن نرم افزارهای عکاسی و فیلم برداری سیستم عامل IOS می باشد که تا به امروز ۲ دلار قیمت داشته است و بنا به تصمیم اپ استور اپل تا یک هفته ی آینده به صورت رایگان در اختیار کاربران و علاقه مندان قرار خواهد داشت ، یکی از جالب ترین ویژگی های این نرم افزار AirSnap نام دارد ، با استفاده از این ویژگی شما قادر خواهید بود تا دوربین گوشی خود را از طریق یک دستگاه IOS ای دیگر کنترل نموده و بدین ترتیب می توانید عکس های دست جمعی حرفه ای تری را ثبت نمایید ، به منظور استفاده از این ویژگی کافیست تا Ipad ، Iphone و یا AppleWatch خود را با دستگاه هدف همگام سازی نموده و سپس می توانید دوربین را دستگاه هدف را از راه دور کنترل نمایید و ببینید که در داخل کادر آن چه می گذرد.

امیدواریم این پیشنهاد ویژه ی اپ استور را از دست ندهید و هم اکنون نسبت به نصب Camera Plus اقدام نمایید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.