سامسونگ اولین لامپ هوشمند با عمر ۱۰ ساله خود را ساخت

0

بعد از این که خبر ساخت لامپ هوشمند توسط شرکت ال جی را برای شما داده بودیم ، خبرها حاکی از آن است که شرکت سامسونگ اولین لامپ هوشمند که با بلوتوث کار می کند را ساخته است این لامپ که از نوع LED می باشد می تواند تا ۱۰ سال عمر کند.

samsung-smart-bulb

اصولا لامپ هایی که با این تکنولوژی ساخته می شوند برای کنترل آن ها از بلوتوث یا خطوط وای فای استفاده می کنند اما این لامپ های ساخت سامسونگ  مانند لامپ های شرکت فیلیپس و برخلاف لامپ های هوشمند ال جی که با بلوتوث و وای فای کار میکنند این لامپ های سامسونگ از طریق بلوتوث می توانند کار کنند.

بطوری که می توانید ۶۴ لامپ هوشمند را از طریق فقط یک اپ اندرویدی کنترل کنید. این لامپ ها تنها ۱۰ درصد از انرژی کل را مصرف میکنند که یکی از کم مصرف ترین لامپ ها به شمار می رود و می توانید رنج رنگ های مختلفی بین رنگ های گرم و سرد انتخاب کنند بدین صورت که می توان از چراغ ها به عنوان دیسکو و مهمانی استفاده کرد.

هنوز قیمتی برای این لامپ ها در نظر گرفته نشده اما سامسونگ اشاره کرده است که این لامپ ها ۱۵۰۰۰ ساعت یعنی ۱۰ سال عمر می کنند و ممکن است مانند لامپ های ال جی قیمتی در حدود ۳۲ دلار داشته باشند.

engadget

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.