loading...

شرکت سامسونگ

۲۳ نظر

کمپانی سامسونگ یکی از قدیمی ترین شرکت های حوزه محصولات الکترونیک در جهان می باشد ، سامسونگ از ۸۰ شرکت کوچک تشکیل شده است و می توان گفت بزرگترین شرکت صنعتی و تجاری در سطح کره جنوبی می باشد.

البته این زیر مجموعه های این شرکت بزرگ آسیایی علاوه بر حوزه الکترونیک در حوزه های مختلف مثل صنایع شیمیایی و بیمه و کشتی سازی هم فعالیت می کنند.

کمپانی سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ چول بنیان گذاری شد ، این شرکت کره ای ابتدا در حوزه های صنایع فضایی، منسوجات، بیمه، اوراق بهادار و خرده فروشی به فعالیت مشغول بوده است . در اوایل سال ۱۹۶۰ کمپانی سامسونگ فعالیت های خود در حوزه الکترونیک را گسترش دادند . این دوران باعث رشد فزاینده این شرکت کره ای شد .

پس از این اتفاق گروه سامسونگ به چهار دسته سامسونگ گروپ ، شینسگی گروپ ، سی جی گروپ و هانسول گروپ تقسیم شد و در سال ۱۹۹۰ رسما فعالیت خود رد حوزه تولید گوشی های موبایل رو شروع کرد ، پس از ۲۳ سال فعالیت هم اکنون در سال ۲۰۱۴ سامسونگ به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند در دنیا به شمار می رود. عزم کره ای ها برای دست یافتن به این موقعیت با گذر زمان جزم شد و هم اکنون می توان گفت این شرکت جزو پر طرفدار ترین شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند در دنیا می باشد.

این شرکت در سال ۲۰۱۲ به عنوان موفق ترین شرکت های الکترونیک در دنیا انتخاب شد همچنین یکی دیگر از گروه های کاری سامسونگ یعنی حوزه کشتی سازی هم در سال ۲۰۱۰ از لحاظ درآمد به عنوان برترین شرکت در دنیا مطرح شد.

از دیگر تابعه های این شرکت موفق کره ای می توان به شرکت مهندسی سامسونگ و سامسونگ سی اند تی (بترتیب سیزدهم و سی و ششمین شرکت های بزرگ ساختمانی جهان، بیمه عمر سامسونگ (چهاردهمین شرکت بزرگ بیمه عمر جهان) ، سامسونگ اورلند (قدیمی ترین پارک تفریح در کره جنوبی)، سامسونگ تکوین (شرکت تجسس و دفاعی فضائی) و چیل وردواید (پانزدهمین شرکت بزرگ تبلیغاتی براساس درآمدهای ۲۰۱۲) هم اشاره کرد.

اگر به شرکت های زیر مجموعه سامسونگ هم توجه کنید جزو برترین شرکت های موجود در جهان می باشد. تلاش و بردباری کره ای ها در این حوزه باعث رشد فزاینده آنها در سطح دنیا شده است ، جوانان ایرانی هم باید از این روند کره ای ها بیاموزند تا بدست خود موفقیت های بزرگ را برای خود و کشورشان بسازند ، البته وجود مسئولین بزرگ هم یکی از عوامل پیشرفت کره ای ها در این حوزه است.

با ویکی زوم تک با برند ها و شرکت های مطرح جهان آشنا شوید.


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...
loading…


loading...
   
تاپ ترین ها حتما ببینید!