سامسونگ توانست در رده ی اول بازار گوشی های هوشمند آمریکا بایستد

0
سامسونگ بزرگترین تولید کننده ی گوشی های هوشمند در آمریکا

نیمه ی اول سال ۲۰۱۶ میلادی تاریخی است که شرکت سامسونگ و هواداران و کاربران این شرکت کره ای هیچگاه فراموش نخواند نمود ، طبق آخرین آمارها سامسونگ بالاخره توانست جایگاه اول بازار گوشی های هوشمند آمریکا که تا به حال در اختیار شرکت اپل می بود را از آن خود کند ، بدین ترتیب در آخرین آمارها سهم سامسونگ از بازار گوشی های هوشمند آمریکا ۲۸.۸ درصد عنوان شده است و این در حالی است که اپل با سهم ۲۳ درصدی خود در جایگاه دوم و ال جی با سهم ۱۷.۱ درصدی از بازار گوشی های هوشمند آمریکا در رده ی سوم قرار گرفت.

شرکت سامسونگ این موفقیت بزرگ خود را مدیون گلکسی اس ۷ و نیز گلکسی اس ۷ اج می باشد ، طبق آمارها مشتریان و کاربران شرکت سامسونگ گلکسی اس ۷ را خیلی بیشتر از نسل پیشین و یا گلکسی اس ۶ دوست دارند ، در اوایل ماه آپریل گزارشی منتشر شد که نشان می داد میزان فروش گلکسی اس ۷ در مقایسه با گلکسی اس ۶ در بازه ی زمانی مشابه ۳۰ درصد بیشتر می باشد ، از دلایل دیگر این موفقیت سامسونگ می توان به استقبال گسترده ی اپراتور های مخابراتی آمریکا از پرچمداران جدید سامسونگ اشاره نمود و البته ناگفته نماید که سیاست های بازاریابی سامسونگ نیز در این موفقیت موثر بوده است ، که از این سیاست ها می توان به درنظر گرفتن یک گجت واقعیت مجازی Gear VR رایگان برای هر خریدار گلکسی اس ۷ یاد کرد.

بسیاری از کارشناسان معتقدند که بزرگترین عاملی که باعث شده تا سامسونگ برای اولین بار بتواند اپل را در خاک آمریکا از میان بردارد ، کاهش فروش آیفون ۶ اس می باشد ، بر خلاف استقبال گسترده ی کاربران که از آیفون ۶ انجام گرفت و باعث آسیب به فروش گلکسی اس ۶ شد امسال شاهد این هستیم که کاهش فروش آیفون ۶ اس دلیلی برای استقبال بیشتر از گلکسی اس ۷ شده است.

سامسونگ تنها شرکتی نیست که از افت فروش اهالی کوپرتینو استفاده می کند و طبق گزارش ها شرکت ال جی نیز توانیته تا مقداری آمار فروش خود را بهبود ببخشد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.