سامسونگ C-Pen جدیدی را با اتصال بلوتوث و نوک غلتکی روانه ی بازار خواهد کرد

0
قلم C-Pen سامسونگ

اواخر سال گذشته متوجه شدیم که شرکت سامسونگ در حال ساخت C-Pen دیگری با اتصال بلوتوث و نیز نوک غلتکی می باشد،در آن زمان اطلاعات دیگری راجع به این قلم جدید فاش نشد،اما به تازگی یک سایت آلمانی جزییاتی را راجع به این C-Pen جدید منتشر کرده است.

بر خلاف قلم های S-Pen که فقط با گجت های سری نوت سامسونگ کار می کردند قلم C-Pen جدید برای کار با تبلت ویندوزی سامسونگ و یا Galaxy TabPro S طراحی گردیده است ، علاوه بر این این قلم به طوری طراحی گردیده که می تواند بر روی کاغذ هم از آن استفاده کرد و این سایت آلمانی مدعی شده است که قلم جدید C-Pen خواهد توانست تا با دیگر گوشی ها و نیز تبلت های دیگر کار کند ولی هنوز معلوم نیست که برای استفاده از آن نیاز به نرم افزار مخصوص می باشد و یا خیر.

طبق اطلاعات منتشر شده قلم جدید C-Pen از طریق بلوتوث نسخه ی ۴ کار می کند و مجهز به دو دکمه ی Back و Erase می باشد،این قلم می تواند تا فشار ۱۰۲۴ واحدی دست کاربر را متوجه شود که تقریبا نصف فشار لازم برای کار با قلم S pen بر روی گجت های گلکسی نوت ۴ و ۵ می باشد،عمر باتری این قلم یکی از نقات قوت آن محسوب می شود به طوری که به هر بار شارژ کامل خواهد توانست ۱۶۲ ساعت جوابگو ی مصرف معمول کاربر باشد،این سایت آلمانی قیمت این گجت را در حدود ۶۰ یورو پیش بینی نموده و قرار است تا در هفته های پیش رو سامسونگ آن را به بازار عرضه کند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.