آزمایش فبلت جدید Samsung SM-T23

0

آزمایش فبلت جدید Samsung SM-T23:هفته پیش در مورد تبلت جدید سامسونگ شایعاتی  در حورد شماره مدل آنها بیرون درز کرد که همه را یه جورایی غافل گیر کرد ولی امروز این تبلت برای آزمایش در راه هند سفر می کند.

Samsung SM-T239 دارای صفحه نمایش لمسی  7 اینچی با رزولوشن ۱۲۸۰*۸۰۰   و دراای اسلات سیم کارت برای اتصال داده همراه است (در واقع یک فبلت است).در مقایسه با شماره مدل در بازی این می تواند نسخه ۷ اینچی Galaxy Tab 5 باشد.واقعیت این است که به ظاهر توسط یک عامل کاربری به ما می گوید که این تبلت از پردازنده با سرعت فرکانسی ۱.۲ گیگاهرتز از نوع  Cortex-A53 استفاده می کند  که باید بخشی از چیپست پردازنده ای ۶۴ بیتی  Qualcomm Snapdragon 410 باشد.برخی از تست هایی که برای فبلت SM-T239 انجام شده است را در زیر مشاهده می کنید:

 
Capture
اگر این فبلت یک Galaxy Tab 5 ،هفت اینچی است ، پس آن پیوست داده شده مدلهای بزرگتر سامسونگ است که نسبت صفحه نمایش ۴:۳ می باشد. نسبت ۴:۳ استفاده شده است توسطبیشتر تبلت های iPad هر چند برای مدتی اندروید روی نسبت ۱۶:۱۰ متمرکز بود ولی با ظهور Nexuz 9 این روند به نسبت ۴:۳ تغییر کرد.البته با این حرکت ، سامسونگ ممکن است دنبال رو گوگلدر این مورد باشد.

 بنابراین شایعه جدید ادعا می کند که فبلت بعدی این شرکت همانند نسبت Nexus .9 خواهد شد.که قبلا به بیرون درز کرده بود SM-T35x  و SM-P35x باید صفحه نمایش این دستگاه ۸ اینچ باشد در این وضعیت در حالی که SM-T55x و SM-P55x در این وضعیت نیز باید ۹.۷ اینچی ارائه شود.

در هر صورت تمامی این فبلت ها به طرف  پردازنده ۶۴ بیتی Qualcomm Snapdragon 410 SOC حرکت کرده اند.مدلهای SM-TxT5  ممکن است برند Galaxy Tab 5 را بگیرند.در حالی که SM-Px5x ممکن است ورود به فبلت های با برند جدید باشد . همچنین آنها به دلیل دید نور روز در Q2  یا Q3 هستند و از اندروید آب نبات چوبی ۵.۰  استفاده خواهند کرد.و برای SM-T239  این به نظر می رسد با عامل ۱۶:۱۰ باقی بماند به هر دلیلی.

منبع

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.