سامسونگ SM-N920V : چهار گیگابایت رم ، پردازنده ی Exynos 7420

0
Samsung SM-N920V: GB RAM, processor, Exynos 7420

همانطور که به رونمایی سامسونگ  Galaxy Note 5 نزدیک تر میشود و اخبار جزئیات به نسبت دقیق تری هم منتشر میشود .این ها همه جزئی از برنامه های سامسونگ هستند که تا زمان رونمایی دیگر چیزی برای فاش شدن نماند.به نظر شما بهتر نبود اگر این همه جزئیات از شرکت ها و نشریات متفاوت راجب این محصول منتشر نمیشد ؟ به هرحال چیزی که اکنون در مورد  Galaxy Note 5 جالب توجه است .مجموعه تست Geekbench است که از این گوشی گرفته شده.

سامسونگ SM-N920V ، چهار  گیگابایت رم ، پردازنده ی Exynos 7420

آثاری در ۲۳ ماه جولای نشان میدهد که نسخه ای خاص از Note 5 محدود به ورایزون بی سیم است . و مدل آن هم SM-N920V میباشد. همچنین مشخص شده است که این مدل ، دارای پردازنده ی هشت هسته ای ۶۴ بیتی  Exynos 7420 میباشد.همراه با ۴ گیگابایت رم .و سیستم عامل آن هم اندروید ۵.۱.۱ برنامه ریزی شده است.

علاوه بر جزئیاتی که امروز کشف شد ، برخی جزئیات هم به تازگی توسط شرکت اینتل اخذ شده که بسیار جالب توجه است. فقط در اوایل امروز ، دوباره گفته شده است که انتظار میرود Galaxy Note 5 قبل از ماه اوت عرضه شود . اگر شما بخواهبد به طور جامع به شایعات نگاه کنید متوجه آن میشوید که Galaxy Note 5 از بهترین بهترین ها خواهد بود و به نوعی یک دستگاه با بهترین سخت افزار ها است . در مورد طراحی آن هم سامسونگ از فسلفه ی شیشه و فلز استفاده خواهد کرد و این دو را در کنار یک دیگر قرار خواهد داد. در عکس زیر میتوانید تصویری که از بنچمارک این گوشی که با مدل SM-N920V ثبت شده است را مشاهده کنید.

سامسونگ SM-N920V :  گیگابایت رم ، پردازنده ی Exynos 7420

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.