پرچمداران امسال سامسونگ رکورد شکنی کردند

0

گلکسی اس ۷ و نیز گلکسی اس ۷ اج دو پرچمدار شرکت سامسونگ می باشند که پس از رونمایی در تاریخ ۱۱ ام ماه مارس در حال یکه تازی در بازار گوشی های هوشمند می باشند ، فروش این دو گوشی تل به این لحظه آن چنان قوی بوده است که کارشناسان مالی شرکت سامسونگ را نیز به تعجب وا داشته است.

شرکت سامسونگ قرار است تا در اواخر ماه میلادی جاری بنا به روال همیشگی گزارشات مالی خود را منتشر کند و طبق تخمین دپارتمان مالی این شرکت کره ای انتظار می رود تا فروش کلی محصولات سامسونگ در سه ماه نخستین سال ۲۰۱۶ به ۴۲.۳ میلیارد دلار رسیده باشد که اگر این گمانه زنی ها با واقعیت منطبق شود فروش کلی سامسونگ در مقایسه با بازه ی زمانی مشابه در سال میلادی قبل افزایش ۳.۹ درصدی را نشان می دهد.

کارشناسان بازار این رشد ۳.۹ درصدی در میزان فروش محصولات سامسونگ را به موفقیت پرچمداران این شرکت در سال جاری نسبت می دهند و این در حالی است که تاثیر فروش این دو گوشی در این بازه ی سخ ماهه تنها از ۱۲ مارس تا پایان این ماه بوده است و این یعنی تنها ۱۸ روز فروش ولی با وجود این مساله تقاضا برای این دو گوشی چنان قوی بوده که توانسته در مدت همین ۲۰ روز تاثیر خود را در اعداد و ارقام آماری نمایان کند.

در آخرین گزارشات شرکت سامسونگ خبر از فروش ۱۰ میلیون دستگاه گلکسی اس ۷ در ماه مارس به گوش می رسید گرچه آماری رسمی در مورد فروش گلکسی اس ۷ اج از طرف سامسونگ اعلام نگردید اما کارشناسان خبر از فروش ۷ میلیون دستگاه گلکسی اس ۷ اج در ماه مارس را می دهند.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.