سامسونگ اندروید ۶.۰ را برای تمامی کاربرای گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج منتشر کرد

0

امروز اخباری منتشر شد که نشان می دهد شرکت سامسونگ اندروید نسخه ی ۶.۰.۱ را برای کاربران گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج مستقر در کره ی جنوبی منتشر کرده است،نمی دانیم چه ویژگی های جدیدی در نسخه ی ۶.۰.۱ وجود دارد و به همین دلیل کمی به کاربران کره ی جنوبی حسودیمان شد،به هر حال مدت زیادی است که منتظر انتشار جهانی اندروید ۶ برای گوشی های گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج هستیم و طبق گزارش شرکت سامسونگ این انتظار به پایان رسیده است و انتشار جهانی این نسخه از همین امروز شروع شده است،تاکید می کنیم که هم اکنون فقط کاربران گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج قادر خواهند بود سیستم عامل گوشی خود را آپدیت کنند و دیگر گوشی هایی که از اندوید ۶ پشتیبانی میکنند باید کمی بیشتر منتظر بمانند،به گفته ی رسمی سامسونگ زمان بندی دقیق انتشار آنها و نیز اطلاعات بیشتر راجع به ویژگی های آنها به زودی اعلام خواهد گردید.

نکته ی دیگر راجع به انتشار جهانی اندروید ۶ برای گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج آن است که در حال حاضر این به روز رسانی فقط برای گوشی های آنلاک در دسترس است و آن دسته از کاربرانی گوشیشان آنلاک نیست(Verizon,AT&Tو…) باید اندکی دیگر صبر کنند.

گفتنی است که در این نسخه ی جدید منتشر شده تمامی ویژگی های اندروید مارشملو از جمله Doze(باعث افزایش طول عمر باتری می گردد) و Google Now On Top در این آپدیت دیده می شوند،مشتاقانه منتظریم تا اندروید ۶ را روی گوشی های گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج بررسی کنیم.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.