طراحی سایت اینتن

تشخیص گارانتی گوشی سامسونگ

0
تشخیص گارانتی گوشی سامسونگ
به این پست امتیاز دهید

تشخیص گارانتی گوشی سامسونگ : در بازار گارانتی های متفاوتی برای شرکت سامسونگ مطرح می باشد که شما می توانید پیش از خرید اطلاعاتی در مورد گارانتی ها بدست بیاورید که هر کدام چه اختیاراتی را به شما میدهند.

گارانتی گوشی سامسونگ

برای تشخیص گارانتی گوشی های سامسونگ باید به نکاتی دقت کنید که برخی از آنها عبارت اند از :

1)لوگوی فارسی و انگلیسی شرکت به صورت دقیق بدون هیچ گونه تغییرات و جابه جایی ها بررسی شود.

2) مدل و شماره IMEI  و همچنین انقضای گارانتی گوشی خریداری شده باید به صورت دقیق چک شود که می توانید برای مقایسه کد IMEI  گوشی و درج شده روی کارت ، از چپ به راست کلید های #06#* را وارد کنید.

3)حتما به پلمپ بودن بسته بندی و هولوگرام های شرکت ها دقت کنید.

4)به رنگ کارت های گارانتی دقت کنید چون هر شرکتی خود رنگ خاصی داشته است.

5)برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گارانتی یک شرکت می توانید به وب سایت آنها مراجعه نمایید.

پارس سامتلتشخیص گارانتی گوشی سامسونگ

به عنوان یکی از گارانتی های اصلی سامسونگ می باشد که می تواندبه کاربران ایرانی خدمات متنوعی را ارائه بدهد.شما می توانید به سایت پارس سامتل بروید و خدمات آنها را مشاهده کنید.اگر میخواهید تشخیص گارانتی گوشی سامسونگ پارس سامتل را انجام بدهید می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و صحت گارانتی محصولتان را بررسی نمایید.

پارس مایکروتل

کارت گارانتی سامسونگ

این گارانتی نیز به عنوان یکی اصلی ترین گارانتی های سامسونگ مطرح است که ارائه دهنده خدمات پس از فروش به مشتریان است.زمانی که شما از کارت گارانتی پارس مایکروتل استفاده کنید یا در باشگاه مایکروتل عضو شوید می توانید از امکانات گارانتی آنها استفاده نمایید.

گروه هماهنگ

تشخیص گارانتی گوشی سامسونگ

یکی دیگر از گارانتی های اصلی در سامسونگ است که به مشتریان خود، خدمات پس از فروش را ارائه میدهد.البته این شرکت علاوه بر کارت گارانتی،کارت جبران خسارت فیزیکی (بیمه) نیز داشته است. لازم است بدانید این گواهی از گارانتی جدا است و مشکلاتی را تحت پوشش قرار میدهد که شامل گارانتی نبوده است.

سامسونگ الکترونیکس خاورمیانه

تشخیص گارانتی گوشی سامسونگ

این کمپانی نیز گوشی های سامسونگ را ضمانت می نماید و در ایران دفاتر مجاز ، به ارائه خدمات پس از فروش پرداخته اند.اگر که شما ضمانت‌نامه هولوگرام‌دار این محصول را داشته باشید می توانید این امکاناتی که این شرکت دارد استفاده نمایید.

 

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.