عضویت در کانال تلگرام زوم تک

ترفند های بازاریابی سامسونگ : ارائه طرح Iron Man برای گلکسی اس ۶ اج

۰

سامسونگ در سال های گذشته با ارائه طرح های مختلف و نوآوارانه توانسته بسیاری از کاربران را بسوی خود جلب نماید این بار سامسونگ با ارائه گوشی گلکسی اس ۶ اج با طرح Iron Man به دنبال فروشی اختصاصی برای گلکسی اس ۶ اج است و اما Iron Man ! مرد آهنی نام شخصیت فیلم پرمخاطب Age of Ultron است که هم اکنون در سینما های جهان اکران می شود ، گفتنی است استودیو سازنده این فیلم با همکاری سامسونگ گوشی های مرد آهنی را در تعداد محدودی به دنیای تکنولوژی ارائه کرده است .

 طرح Iron Man گلکسی اس 6 اج

ساخت مدل طرح Iron Man گلکسی اس ۶ اج

ترفند بازاریابی سامسونگ و مارول می تواند به یک تبادل مشتری دو جانبه منجر شود ، مطمئنا طرفداران این فیلم با مشاهده این کمپین بسوی گوشی های هوشمند سامسونگ بخصوص این نسخه بخصوص خواهند رفت و از طرف دیگر کاربران و علاقه مندان گوشی های هوشمند سامسونگ هم می توانند وزنه سمت دیگر معامله باشند و برای کنجکاوی هم که شده حتما این فیلم را در سینما ها به تماشا بنشینند.

مشخصات فنی ارائه شده ارائه شده برای نسخه مرد آهنی گلکسی اس ۶ اج با نسخه های دیگر و معمولی این گوشی هیچ تفاوتی ندارد ، تنها شکل و قیافه ظاهری این گوشی هوشمند با نسخه های دیگر متفاوت است.

رنگ بندی و ظاهر گوشی

ظاهر ارائه شده برای نسخه مرد آهنی گلکسی اس ۶ اج رنگ قرمز برای بدنه و رنگ طلایی برای فریم فلزی آن است ، ظاهری متفاوت و زیبا در نسخه مرد آهنی برای این گوشی هوشمند ارائه شده که احتمال فروش مناسب این گوشی در بازار های مختلف جهان را امکان پذیر می کند . سامسونگ برای بازاریابی این محصول خود یک شارژر بدون سیم هم در کنار این گوشی به خریداران این مدل ارائه می کند که آرم مرد آهنی در آن بکار رفته است. نظر شما در مورد این طرح جدید سامسونگ چی هست ؟

منبع : Phonearena