سامسونگ در پی ارائه تبلتی ۱۸ اینچی

0

تبلت ها با وجود بزرگی ابعاد و وزن بالا نسبت به گوشی ها که جابجایی آن ها را مشکل می کند،مشتریان خاص خود را دارند.بیشترین استفاده کنندگان از تبلت کسانی هستند که بیشتر از سایرین در محیط اینترنت و صفحات وب به جستجو می پردازند و یا اینمه اعمالی چون طراحی انجام می دهند.ازاین گذشته اکثر افراد برای تماشای فیلم تبلت خریداری می کنند تا به راحتی در صفحات نمایش بزرگ به تماشای سریال یا فیلم مورد علاقه خود بپردازند.

افراد برحسب کاربرد خود تبلت های ۷،۸یا بالاتر و حدود ۱۰ الی ۱۲ اینچی خریداری می کنند،اما این بار سامسونگ گویی در پی ارائه تبلتی با اندازه صفحه ماورای اعداد اشاره شده در بالاست،۱۸ اینچ!!

_IMG_000000_000000

هنوز اطلاعات زیادی از Galaxy View منتشر نشده است اما به تازگی از اسناد FCC یک سری اطلاعات مفید به دستمان رسیده است.این تبلت با این سایز مطمئنا برای جابجایی های همیشگی طراحی نخواهد شد و کاربران خاص خود را پیدا خواهد کرد.

کمپانی Samsung مشغول کار بر روی تبلتی ۱۸ اینچی است،اما هنوز به طور رسمی اعلام نشده است. این تبلت به احتمال زیاد همان Galaxy View خواهد بود که در نمایشگاه IFA ماه گذشته به نمایش در آمد. در حال حاضر Samsung فقط یک عکس و یک ویدئو از Galaxy View منتشر کرده است.اگر ویدئو آن را تماشا کرده باشید در آن گفته میشود که “به نظر شما چه چیزی آنرا پا برجا نگاه خواهد داشت؟ ابتدا به محدود ترین چیزها فکر کنید. حال بزرگ بیاندیشید و سپس بزرگتر بیاندیشید.”

سامسونگ از این تبلت به عنوان نگاهی به سوی نسل جدید یاد می کند. طبق اسناد FCC یک تبلت به نام SM-T677A به AT & T راه پیدا خواهد کرد و این تبلت از LTE نیز پشتیبانی خواهد کرد. طبق این اسناد این تبلت صفحه نمایشی به اندازه ۱۸٫۵ اینچ خواهد داشت. خوشبختانه نیاز نیست برای کسب اطلاعات بیشتر از این تبلت زیاد هم صبر کنیم زیرا خود کمپانی Samsung در طی نمایشگاه IFA اعلام کرد که در اکتبر از Galaxy View اطلاعات بیشتری منتشر خواهد کرد.

به نظر شما چه کسانی مشتری این تبلت خواهند بود؟

 

منبع : cnet

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.