شرکت سامسونگ فردا ، اول ماه آپریل خبری درباره ی گلکسی اس ۸ می دهد!!!

0
دروغ اول آپریل سامسونگ

شرکت سامسونگ بر روی صفحه ی رسمی اس در شبکه های اجتماعی و از جمله ی آنها فیسبوک و توییتر دست به انتشار تصویری زده است و خواسته تا همه ی کاربران بدانند تا این شرکت فردا محصولی را در رابطه ی با پرچمدار سال بعد خود یعنی گلکسی اس ۸ معرفی خواهد نمود ، عکس منتشر شده از شرکت سامسونگ مارا به یاد پوستر های تبلیغاتی منتشر شده قبل از معرفی پرچمدارانی چون گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج می اندازد به طوری که تنها فرق عکس با پوستر های تبلیغاتی منتشر شده قبل از معرفی آخرین پرچمدارانش در اعداد است و در این پوستر از عدد ۸ به جای ۷ استفاده گردیده است.

اما واقعا فکر می کنید که سامسونگ آماده است تا اطلاعاتی راجع به پرچمدار بعدی خود فاش سازد ؟ آنهم وقتی پرچمداران امسالش به تازگی معرفی شده اند و ۱ سال تا زمان بندی معرفی گلکسی اس ۸ فاصله داریم؟

مطمعنا این کار را نخواهد کرد و واقعا باید ساده لوح بود تا بتوانیم این دروغ را باور نماییم و هدف شرکت سامسونگ از انتشار این عکس فقط به منظور شوخی با ما به مناسبت روز دروغ و اول ماه اپریل می باشد و در گذشته هم از این دست شوخی ها را به کاربران خود انجام داده است گرچه فردا قطعا محصولی را به جای گلکسی اس ۸ معرفی می نماید.

در سال های گذشته و در تاریخ اول ماه آپریل به مناسبت روز دروغ گویی سامسونگ محصولاتی عجیب و عین حال جالب را معرفی نموده است که Galaxy Blade Edge(چاقویی هوشمند که به یک صفحه ی نمایش مجهز شده بود) و Smart Glove(دستکشی هوشمند که صفحه ی نمایشی انعطاف پذیر داشت) دو نمونه از این محصولات بودند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.