loading...

ساعت هوشمند GEAR LIVE سامسونگ

۰

ابزارهای پوشیدنی یکی از موادی است که کمپانی های بزرگ درصدد تولید با کیفیت آن با هم در رقابت هستند اما مسئله ای وجود دارد که هیچ وقت به محصول نهایی که صددرصد جواب گو باشد نرسیده اند یکی از این محصولات که همواره هر کمپانی تولید کننده ان می باشد ساعت های مچی هوشمند می باشد که  شرکت هایی از جمله  اپل و ال جی و سامسونگ در حال ساخت و تولید انها میباشند اما این چیزی را عوض نمی کند چندی پیش شرکت اپل اعلام کرده ساعت خود را در شهریور ماه رونمایی خواهد کرد و برخی شایعات هم درباره ی مشخصات فنی آن به گوشی رسید.

samgearlead

اما اینک شرکت سامسونگ از ساعت جدید هوشمند خود رونمایی کرد که شاید به این امید که در این راستا گامی مهم بردارد .ساعت هوشمند gear live سامسونگ بعد از رونمایی اعلام شد که از طریق گوگل پلی به فروش خواهد رسید و میدانید که گوگل پلی در ایران هم قابل دسترسی شده است.

رونمایی از این گجت پوشیدنی به گونه ای بود که هنوز اطلاعات چندان زیادی پیرامون ان منتشر نشده است ولی به نظر gear live به مانند gear2 خواهد بود gera 2 به سیستم عامل تایزن که ساخت سامسونگ است مجهز میباشد که به نظر gear live نیز از این سیستم عامل پیروی کند و نسخه ی android wear را دران مشاهده کنیم. این درحالی است که هنوز مشخص نیست از چه توع سیستم عاملی در ساعت خود استفاده خواهد کرد. اندروید ویر به گونه ای طراحی شده که یکپارچگی خود را برای ارتباط با تبلت و گوشی های هوشمند اندرویدی حفظ کند و شما بتوانبد تقابلی میان این دو برقرار کنید .

gearlive22

این درحالی است که به نظر میرسد پیشرفت های زیادی در این مسیر برداشته میشود به امید این که شاید محصول پوشیدنی باکیفیت تری را شاهد باشیم . اضافه کنم که ساعت هوشمند ال جی نیز از امروز به فروش خواهد رسید.

منبع: engadget


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...
loading…


loading...
   
تاپ ترین ها حتما ببینید!