سامسونگ گلکسی اس ۷ در دو نسخه ، خمیده و تخت ارائه خواهد شد

0
سامسونگ گلکسی اس 7 در دو نسخه ، خمیده و تخت ارائه خواهد شد

با معرفی شدن دو گوشی قبلی سامسونگ این شرکت تمامی توجهات را به خود جلب کرد و حال بر روی نسل جدیدی از گوشی های هوشمند خود کار میکند . این گوشی جدید گلکسی اس ۷ میباشد و در حال حاضر شایعات جدید از این سری اس جدید به گوشی میرسند. با توجه به وبسیات رسمی سم موبایل ، اس ۷ در دو مدل خمیده و تخت ارائه خواهد شد.

سامسونگ تصمیم گرفته تا روند صفحات خمیده خود را در گوشی جدید هم ادامه دهد بنابراین گوشی گلکسی اس ۷ نیز در دو مدل پرده برداری خواهد شد. اما در اینبار سامسونگ روند کاری خود را تغییر داده است. نام پروژه از صفر تغییر کرده است. به این منظور که این دو گوشی تحت کد های Hero و Hero2 نام گذاری شده اند. همانند شایعات پیش از این ، سامسونگ در گوشی جدید خود از یکی از این پردازنده ها استفاده خواهد کرد ؛ به عبارتی ، سامسونگ از اگزینوس ۸۸۹۰ یا اسنپدراگون ۸۲۰ در سری جدید گوشی خود بهره خواهد برد.

سامسونگ گلکسی اس 7 در دو نسخه ، خمیده و تخت ارائه خواهد شدبرای اولین صفحه نمایش خمیده ای که توسط سامسونگ تولید شد و در گوشی هوشمند خود استفاده کرد نام پروژه صفر گذاشته شده بود اما برای این پروژه جدید همانند راهکار تازه ای که استفاده شده است نام آن هم تغییر یافته و Hero یا قهرمان شده است.

در مطالب قدیمی تر گفتیم که به احتمال زیاد اس ۷ بدنه ای تماما فلزی به همراه خواهد داشت و این شرکت تصمیم گرفته تا برای قوی تر ساختن گوشی خود در آنها از آلیاژ استفاده کند. مشخصا سامسونگ در طراحی خود تغییر رویه داده و متوجه این موضوع شده که ترکیب فلز و شیشه پایدار نخواهد بود.

هنوز زمان دقیقی برای معرفی گلکسی اس ۷ عنوان نشده است اما در برخی از منابع گفته میشد که تا پایان سال جاری روانه بازار خواهد شد.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.