سامسونگ در حال آماده کردن Galaxy S7 است

0
سامسونگ در حال آماده کردن Galaxy S7 است این گوشی چه ویژگی هایی دارد؟

البته ما هم می دانیم که گوشی های Galaxy S6 و Galaxy S6 EDGE به تازگی وارد بازار شده اند اما صنعت موبایل این گونه است، نه تنها سامسونگ، بلکه Apple, LG و تمام تولید کنندگان دیگر نیز همین طور هستند. نکته ی ساده راجع به این موضوع این است که ارتقا و تولید یک گوشی زمان زیادی می برد و برنامه ریزی دقیقی لازم دارد. این بدان معناست که حتی قبل از عرضه ی Galaxy S6، روی Galaxy S7 برنامه ریزی می شد.
و با وجود شبکه ی بزرگ منابع و اشخاص نفوذی در بخش های مختلف شبکه های توسعه،منبع مواد و تولید سازمان ها، شایعات امروزه به سرعت پخش می شوند. این یعنی این که وقتی روی چیزی کار می شود، ما به سرعت از آن مطلع می شویم. حالا تا یک مدل وارد بازار می شود، شایعات مدل بعدی در حال پخش شدن هستند.
آخرین باری که نام گوشی Galaxy S7 را شنیدیم راجع به این بود که شرکت سامسونگ می خواهد از پردازنده ای جدیدی که خود آن ها تولید کرده است در گوشی بعدی استفاده کند. بر اساس این اطلاعات، این کمپانی کره ای در حال ساخت پردازنده های مخصوص خود است، این یعنی دیگر از پردازنده های ARM Cortex خبری نیست.
اما ما بعدا به این قضیه بر می گردیم.
اخرین اطلاعات از شایعات موجود از Digitimes و منبع خبری کره ای Newsis منتشر شد. این منابع ادعا می کنند که از یک منبع داخلی شنیده اند که سامسونگ قصد دارد به جای عرضه ی گوشی Galaxy S7 در سال ۲۰۱۶، همان گونه که همه انتظارش را دارند، این گوشی را در نیمه ی دوم سال ۲۰۱۵ وارد بازار کند.
اما به گزارش خود سامسونگ، این حرف کاملا چرند، بی منطق، گزافه گویی، یا هر چیز دیگری که می خواهید نامش را بگذارید، است.
اطلاعات جدیدی به دست ما رسیده است که نشان می دهد با وجود این که پردازنده های کمپانی سامسونگ تا سال آینده کامل خواهند شد، اما این کمپانی از پردازنده ی Snapdragon 820 از شرکت Qualcomm در گوشی Galaxy S7 استفاده خواهد کرد. این اطلاعات در شبکه ی اجتماعی چینی Weibo منتشر شده است. در این شبکه همچنین گفته شده است که این گوشی از نسخه ی اندرویدی جدیدی استفاده خواهد کرد که به احتمال زیاد Android M است.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.