عضویت در کانال تلگرام زوم تک

سامسونگ گلکسی S6 برنده مسابقه بهترین دوربین . ال جی G4 دوم شد

۱

چندی قبل برایتان در مطلبی درمورد اینکه دوربین شگفت انگیز ال جی جی ۴ حرفه ای ترین دوربین در بین گوشی های هوشمند است . و حالا رسیدیم به LG G4 یا سامسونگ Galaxy S6 ؟ – کدام گوشی در عکاسی بهتر است ؟ پاسخ دادن به این سوال میتواند کاملا چالش به پا کند. به ویژه هنگامی که هر دو گوشی هوشمند میتوانند بهترین عکس ها و فیلم ها را ثبت کنند. با این حال میتوانیم با دیدن چند عکس گرفته شده از این دو گوشی این مقایسه را انجام دهیم و برترین دوربین در گوشی های هوشمند را شناسایی کنیم.

سامسونگ گلکسی S6 برنده مسابقه بهترین دوربین . ال جی G4 دوم شد

داستان کوتاه است، هر دو گوشی واقعا در انجام این مقایسه خوب و بی نقص عمل کردند. اما ساسمونگ Galaxy S6  در عملکردی کمی بالاتر قرار گرفت. این نتیجه را سایت منبع به توسط سه صفحه از خوانندگان این مطلب که به آن نظر داده بودند به دست آورده است. در حالی که تنها دو نفر از آنها رای به برتری LG G4  دادند. اما به طور کلی این بسیار مشخص است که هر دو دستگاه دو عکاس بسیار بزرگ هستند. تنها زمانی تفاوت این دو گوشی مشخص شد که کیفیت تصویر را در شب مشاهده کردیم. اما LG G4  در حفظ جزئیات و رنگ های دقیق تر ، در عکس های خود بهتر عمل کرد.

سامسونگ گلکسی S6 برنده مسابقه بهترین دوربین . ال جی G4 دوم شدسامسونگ گلکسی S6 برنده مسابقه بهترین دوربین . ال جی G4 دوم شد

 ما نمیخواهیم به تجزیه و تحلیل دقیق تصاویر ثبت شده شده برویم. این برتری سامسونگ تنها با رتبه دهی کاربران سایت به دست آمده و سایت منبع برای این مقایسه جنجالی یک پست مخصوص به این بحث اختصاص داده بود و ظاهرا ساسمونگ بهتر عمل کرده. اما این میتواند به دلیل آن باشد که طرفداران سامسونگ به نسبت الجی بسیار بیشتراند و حتما دوست دارند پرچمدار ساسمونگ برتر باشد.

سامسونگ گلکسی S6 برنده مسابقه بهترین دوربین . ال جی G4 دوم شد

نظر شما راجب تصاویر ثبت شده چیست؟ به نظر شما کدام گوشی بهتر عکس میگیرد؟

منبع : phonearena

یک نظر برای “سامسونگ گلکسی S6 برنده مسابقه بهترین دوربین . ال جی G4 دوم شد”

  1. محمد گفت:

    اومدن دوتا دونه عکس گذاشتن بعد به سرعت نتیجه گیری کردن که سامسونگ بهتره!!!!کاملا واضحه که به شدت تعصب داشتن روی سامسونگ یا شایدم به خاطر تبلیغ بوده.
    دوربین هرکدوم از این دو گوشی در شرایط خاصی بهتر از دیگری عمل می کنه ولی در کل و در بیشتر شرایط الجی بهتر بوده البته طبق نظرات تخصصی نه تعصبی.
    اینم بگم من خودم تعصبی روی هیچکدوم ندارم ولی دلم می خواد حقیقت گفته بشه.
    البته اگه در عکس گل هم دقت کنید درخشندگی سامسونگ بیشتره ولی به نظرم درخشندگی زیاد عکس اون رو از حالت طبیعی خارج می کنه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.