عضویت در کانال تلگرام زوم تک

تصویری احتمالی از گوشی گلکسی اس ۶، آیا این عکس واقعی است؟

۱

تصویری احتمالی از گوشی گلکسی اس ۶، آیا این عکس واقعی است؟ : تصویری به تازگی یکی از سایت های آلمانی toptienmobiel منتشر کرده است که ادعا می کند این گوشی متعلق به گلکسی اس ۶ می باشد که سال آینده معرفی خواهد شد. در نگاه اول دچار شک و سردرگمی می شوید که با وجود اسم سامسونگ که در بالای گوشی خودنمایی می کند این تصویر گلکسی اس ۶ است یا خیر؟

بسیاری از گوشی هایی تولید می شوند که جذاب تر از سایر گوشی های هوشمند دیگر می باشند مانند نکسوس ۵ و نکسوس ۶. اما چیزی که ذهن کاربران سامسونگ را مشغول کرده است آن که جانشین گلکسی اس ۵ چگونه گوشی خواهد بود و این گوشی شبیه به گوشی های سری گلکسی قبلی می باشد یا خیر.

galaxy_s6

در یک نگاه به این تصویر و نگاه کلی به ظاهر آن متوجه می شوید که شباهتی به خانواده سامسونگ گلکسی دارد همچنین استیکرهایی را در کنار برند سامسونگ در بالای گوشی می توانید مشاهده کنید. دوربین جلوی گوشی به قسمت وسط بالای برند سامسونگ منتقل شده است و فاصله لبه های گوشی تا صفحه نمایش بسیار کم شده است اما به علت تاریکی تصویر امکان مشخص شدن جزییات آن محیا نیست.

هنوز مکان دقیق عکس گرفتن از این گوشی مشخص نیست اما سایت Sammobile اعلام کرده است که این تصویر تقلبی بود و واقعیت ندارد اما باید تا آن موقع منتظر ماند که این تصویر واقعا گوشی گلکسی اس ۶ بوده یا همه چیز تقلبی است.

منبع : topienmobiel

یک نظر برای “تصویری احتمالی از گوشی گلکسی اس ۶، آیا این عکس واقعی است؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.