مقایسه کیفیت دوربین گلکسی S6 edge با HTC one m9 و آیفون۶ و گلکسی نوت۴

0
Samsung Galaxy S6 edge vs HTC One M9, iPhone 6, Galaxy Note 4 blind camera comparison

در این مقاله قصد داریم کیفیت دوربین اسمارت فون های سامسونگ گلکسی S6 Edge ، آیفون ۶، سامسونگ گلکسی نوت ۴، و HTC One M9 را با یکدیگر مقایسه کنیم. البته تعیین بهترین دوربین به عهده شما خواهد بود .شایان ذکر است این مقاله ترجمه شده از وب سایت فون آرنا می باشد .

مقایسه کیفیت دوربین های برتر جهان

برای ایجاد شرایطی برابر در این رقابت، همانطور که می بینید، عکس های گرفته شده توسط دوربین های این چهار اسمارت فون، تماما در مکان ها و شرایط یکسان بوده است. ولی از یاد نبریم که گوشی های سامسونگ گلکسی S6 edge و one m9 در این رقابت در مقابل گوشی هایی قرار گرفته اند که عموما به خاطر کیفیت بالای دوربین هایشان، شناخته می شوند، یعنی آیفون ۶ و سامسونگ گلکسی نوت ۴.

نکته ای که قبل از رای گیری باید بدانید این است که ما در این نظر سنجی مشخص نکرده ایم که هر کدام از عکس ها مربوط به کدام دوربین است و مشخصا رای گیری به طور منصفانه ای برگذار خواهد شد. این نکته را نیز در نظر بگیرید که عکس ها در صحنه های مختلف قاطی می شوند این بدان معنی است که مثلا عکس شماره ۱ در صحنه اول و عکس شماره ۱ در صحنه دوم توسط یک دوربین گرفته نشده است. و همچنین از طریق برش دادن یا همان کراپ (crop)، عکس ها را در اندازه های برابر به نمایش گذاشته ایم و به هیچ وجه شما قادر نخواهید بود که تشخیص دهید که کدام عکس با کدام دوربین گرفته شده است و مطمئنا این رای گیری در شرایطی برابر و منصفانه برگذار می شود.

مشخصا شما باید به عکسی رای بدهید که کیفیت عکس بالاتری نسبت به بقیه دارد. به منظور کمک در تصمیم گیری شما، مجموعه ای از عکس ها با رزولوشن بالا نیز گذاشته ایم تا بتوانید با مقایسه عکس ها به تصمیم قاطع برسید.

نتایج این نظرسنجی بگونه ای بدست آمد که شرکت کنندگان در این نظر سنجی هیچ اطلاعی از گوشی که تصاویر مربوطه را گرفته بود نداشتند و پس از اعلام نتایج فهمیدیم کدام گوشی کدام عکس رو گرفته بود. نتایج بصورت زیر می باشد.

راستی اگر دوست دارید مقایسه گوشی های مختلف رو و یا حتی مقایسه گوشی خودتون رو با کارشناسان این حوزه داشته باشید پیشنهاد میکنم به سایت بستیکال حتما یه سری بزنید .

صحنه نخست :

مقایسه کیفیت دوربین

نتایج نظرسنجی با نام گوشی های منتخب :

مقایسه کیفیت دوربین

صحنه دوم :

مقایسه کیفیت دوربین

نتایج نظرسنجی با نام گوشی های منتخب :

مقایسه کیفیت دوربین

صحنه سوم :

مقایسه کیفیت دوربین

نتایج نظرسنجی با نام گوشی های منتخب :

مقایسه کیفیت دوربین

صحنه چهارم :

مقایسه کیفیت دوربین

نتایج نظرسنجی با نام گوشی های منتخب :

مقایسه کیفیت دوربین

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.