سامسونگ گلکسی اس ۵ را کمتر از گلکسی اس ۴ فروخته است.

۱

براساس آخرین آمار ارائه شده کمپانی سامسونگ در فروش جدیدترین گوشی هوشمند خود نتوانست انتظارات مدیران این شرکت را برآورده سازد ، براساس آمار ارائه شده تعداد فروش ارائه شده برای گوشی هوشمند گلکسی اس ۵  کمتر از گوشی هوشمند گلکسی اس ۴ است .

کمپانی سامسونگ این گوشی هوشمند را در ماه آوریل رونمایی کرد ، سامسونگ چندی پیش آماری از فروش این گوشی هوشمند را منتشر کرد ، اعلام کرد سود حاصله از فروش گوشی هوشمند گلکسی اس ۵ از سودی که با فروش گلکسی اس ۴ برای این شرکت بدست آمد پایین تر است و گلکسی اس ۴ انتظارات سامسونگ را بیشتر برآورده کرده است.

براساس این خبر در سه ماهه اول از رونمایی این گوشی تعداد فروش این گوشی ۴۰ درصد از فروش گلکسی اس ۴ کمتر بوده است در حالی که اس ۴ آمار بسیار مناسب تری نسبت به این گوشی داشته است . به نظر شما دلیل این اتفاق چیست؟

گلکسی اس ۵ در سال ۲۰۱۴ حدود ۱۲ میلیون عدد فروخته است ، که این رقم در مقایسه با گلکسی اس ۴ در سال گذشته که ۱۶ میلیون عدد در سه ماهه اول ۲۰۱۳ فروخته بود. چهار میلیون عدد فروش کمتر یعنی کاهش ۴۰ درصدی ، این موردی بوده است که سامسونگ را به فکر فرو برده است.

گفتنی است سامسونگ در سال گذشته با گوشی هوشمند گلکسی اس ۴ رتبه دوم پرفروش ترین گوشی هوشمند را از آن خود کرده است ، و با این اتفاقات براساس خبر های منتشر شده گویا سامسونگ به دنبال ارائه نسخه جدید گوشی سامسونگ گلکسی اس ۴ در سال ۲۰۱۵ است که این اتفاق مطمئنا نیروی متحرکه جدیدی برای این شرکت خواهد بود.

راستی به نظر شما گوشی گلکسی اس ۵ سامسونگ ارزش خرید دارد ؟ شما گلکسی اس ۴ را ترجیح می دهید یا گلکسی اس ۵ ؟

منبع : geeky-gadgets


حتما بخوانید : بهترین پاوربانک های جهان | ثروتمندترین دختر ایرانی | راز جوانی
loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

   
عضویت در کانال تلگرام زوم تک