آپدیت اندروید ۴.۳ برای گلکسی اس ۳

30
samsung-galaxy-siii-android-4.3
samsung-galaxy-siii-android-4.3

آپدیت اندروید ۴.۳ برای گلکسی اس ۳ : همه ما با پرچمدار قبلی سامسونگ آشنا هستیم ، سامسونگ گلکسی اس ۳ جزء گوشی های محبوب و پرفروش سامسونگ به شمار می آید که نسخه آندروید آن ۴.۱ ( ساندویچ بستنی ) می باشد .

samsung-galaxy-siii-android-4.3
samsung-galaxy-siii-android-4.3

اما سامسونگ تصمیم گرفت که برای این گوشی پرطرفدار خود آپدیت جدیدی را وارد بازار کند ، آپدیت آندروید ۴.۳ جیلی بین در حال حاضر برای گلکسی اس ۳ آماده دانلود می باشد .

سامسونگ اعلام کرد که آپدیت نسخه ۴.۳ جیلی بین برای گلکسی اس ۳ را در حال حاضر میتوان از برنامه kies با حجم حدودا ۴۰۵MB دانلود و از آن استفاده کرد .

سامسنوگ همچنان اعلام کرد که پس از آپدیت ، تغییرات زیادی روی این گوشی هوشمند اتفاق می افتد و تقریبا شبیه هم خانواده خود گلکسی اس ۴ خواهد شد ، تغیراتی که در این آپدیت لحاظ شده :

  • صفحه کلید جدید سامسونگ
  • رابط کاربری هسته ای بروز شده
  • بروزرسانی درایو GPU
  • صفحه نمایش با قفل جدید و با ویجت های جدید
  • بهبود اثر موجدار شدن
  • حالت های جدید صفحه نمایش
  • تنظیم رابط کاربری حالت رانندگی
  • حالت دوربین جدید با صدای شات جدید
  • و . . .

آپدیت Samsung Galaxy S3 به ۴.۳ جیلی بین همچنین در نمایش ماشین حساب ، تماس ها ، گالری و برنامه های مویسقی نیز تغییر ایجاد کرده که اکثرا شبیه Samsung Galaxy S4 شده است . تغییرات کلی و اساسی این آپدیت جدید باعث شده تا کاربران این گوشی هوشمند مشتاق به آپدیت گوشی هوشمند خود به آندروید ۴.۳ جیلی بین بشوند ، البته این نسخه نیز بعضی مشکلات را برای این گوشی هوشمند دارد از جمله آن مصرف بیش از حد باتری می باشد .

البته این آپدیت به دلیل یکسری مسائل به تعلیق افتاد و این کار سامسونگ باعث ناراحتی خیلی از مشتری های گلکسی اس ۳ دار خود شد ، که پس از اعلام نارضایتی کاربران ، سامسونگ تصمیم بر آن گرفت که کار را از سر بگیرد و امروز این آپدیت برای اولین بار در هند اتفاق افتاد و کاربران از این تغییر رضایت کافی را دارند.

البته گفته میشود در این نسخه جدید همچنین مشکلاتی از قبیل تنظیم نامنظم wifi و استفاده بیش از حد باتری باعث ناراحتی بعضی از کاربران شده است ، البته مصرف بیش از حد بازی پیش بینی مید ولی باز هم باید در آپدیت نسخه بعدی این مشکل حداقل بهینه سازی شود .

راستی اگر می خواهید آپدیت دستگاه های اندرویدی رو بطور کامل یاد بگیرید ، حتما یسری به مقاله آموزش آپدیت اندروید بزنید.

منبع : gadgets.tv


شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

30 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.