عضویت در کانال تلگرام زوم تک

رقابتی تنگاتنگ بین دو گوشی سامسونگ

۰

رقابتی تنگاتنگ بین دو گوشی سامسونگ : اکنون بهترین فرصت برای این است که نگاهی دقیق تر به باتری دو گوشی Samsung Galaxy A5 وSamsung Galaxy A5 Dous بیندازیم که آن ها را رقیب یکدیگر قرار داده است.

هر دو گوشی وبگردی ، مدت زمان مکالمه و پخش ویدئوی یکسان دارند زیرا تست های باتری معمولا به کاربرد دو سیم کارت بستگی ندارد و تحت تاثیر قرار نمی گیرد. تنها چیزی که تفاوت ایجاد می کند حالت آماده به کار آن ها است که در ادامه با هم می بینیم.

عمر باتری در بین گوشی های مختلف

طبق معمول آزمایش خود را با مدت زمان مکالمه شروع می کنیم. رکورد سامسونگ Galaxy A5 Dous شگفت انگیز است: ۱۸ ساعت و ۲ دقیقه. بدین ترتیب شوالیه های سامسونگ ۴ ساعت بالاتر از HTC Desire 820 و Desire 816 و نزدیک به ۷ ساعت بهتر ازMotorolla Moto G  هستنداما اندکی پایین تر از Galaxy A3 سامسونگ و سونی Xperia C3 Dual قرار می گیرند.

این نوع مدت زمان مکالمه تضمین می کند که اگر نیاز به یک تماس تلفنی ضروری و طولانی داشتید مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد حتی اگر از حالت صرفه جویی در باتری مخصوص سامسونگ استفاده نکنید.

زمان مکالمه

زمان مکالمه گوشی های سامسونگ

آزمایش بعدی وبگردی است و هر دو گوشی با امتیاز خوب ۱۱ ساعت و نیم آن را پشت سر گذاشتند. این تقریبا دو برابر آخرین مدل موتورولا Moto G 2014 است و از HTC Desire 820 هم بهتر است. البته در حالتی برابر با HTC Desire 816  و Sony Xperia C3 Dual قرار دارد.

زمان وبگردی

زمان وبگردی در گوشی های سامسونگ

در گام بعد به تست پخش ویدئو می پردازیم. Galaxy A5 و Galaxy A5 Dous سامسونگ به مدت ۹ ساعت و ۱۸ دقیقه در پخش مداوم فیلم مقاومت کردند. این رکورد آن ها را در جایگاهی متوسط بین رقبا قرار می دهد-بعد از سونی Xperia C3 Dual و HTC Desire 816 اما از سایر گوشی ها بهترند و در کل امتیاز قابل قبول را کسب می کنند.

زمان مشاهده ویدئو

زمان مشاهده ویدئو در گوشی های مختلف

در نهایت برای جمع بندی نتایج آزمایش های مختلف به تست حالت آماده به کار روی می آوریم. Galxy A5 سامسونگ ۲۵۰ ساعت حالت استندبای را مدیریت کرد در حالی که Galaxy A5 دو سیم کارته 50 ساعت کمتر دوام آورد.

امتیاز پایداری نهایی A5 یک سیم کارته را با ۷۴ ساعت پیروز میدان مبارزه با A5 دو سیم کارته اعلام می کند که امتیاز کلی ۶۹ ساعت را به دست آورد.

امتیاز کلی پایداری نشان دهنده ی مدت زمانی است که دیوایس با یک بار شارژ شدن برای شما کار می کند اگر هر روز یک ساعت تماس تلفنی ، یک ساعت پخش ویدئو و یک ساعت وبگردی داشته باشید. این دو عدد در کل نتایج خوبی به شمار می آیند مخصوصا برای دو گوشی سامسونگ که فوق باریک هستند.

منبع : GSMARENA

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.