سامسونگ گلکسی نوت۵ ابتدا در هند راه اندازی خواهد شد

0
سامسونگ گلکسی نوت5 ابتدا در هند راه اندازی خواهد شد

همانطور که میدانید ، سامسونگ چندی پیش از محصول پرچمدار خود در رده ی فبلت ها که بناینگذار این سبک هم بوده پرده برداری کرد. این گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۵ بود که همراه با خود توانست یک زبان طراحی جدید را از سوی سامسونگ برای همیشه تثبیت کند. ما طی مطلب نقد و بررسی نوت ۵ به دقت به آن پرداختیم. حال که مدتی از رونمایی این پرچمدار پرقدرت گذشته است ؛ این گوشی باید در بازار ها عرضه شود .همیشه و همیشه برای اولین کشور راه اندازی ، بحث هایی بوده است. این گوشی به زودی در سراسر جهان راه اندازی خواهد شد ، اگرچه نوت۵ در بعضی از کشور ها رسما ارائه نمیشود.

سامسونگ گلکسی نوت ۵ ابتدا در هند راه اندازی خواهد شد

در حال حاضر به نظر میرسد که سامسونگ برنامه ریزی کرده تا ابتدا این گوشی را در بازار هند عرضه کند. این خبری بود که نشان میداد ساموسنگ تنها به دنبال فروش و سود بیشتر است . طی گزارشات اخیر که توسط چندین رسانه ی معتبر خارج از کشور منتشر شده است این گوشی به زودی در هند عرضه خواهد شد.

البته ، با اینکه خبر های زیادی منتشر است ، اما هنوز صحت این موضوع توسط سامسونگ تایید نشده و همچنین گفته ای راجب به اینکه این عرضه چه زمانی خواهد بود وجود ندارد ، هنوز هم همه چیز بر سر حدس و گمان است.

اوایل امروز ، جزئیات بیشتری در مورد نسخه ی اروپایی سامسونگ گلکسی نوت ۵ در FCC منتشر شد و همچنین به تازگی بنچمارک هایی از این گوشی سامسونگ ارائه شده اند.

همانطور که گفتیم هنوز هیچ جزئیاتی راجب به زمان راه اندازی وجود ندارد، اما احتمالا ابتدا در هند عرضه میشود و سپس در اروپا ؛ با منتشر شدن اطلاعات بیشتر، آنها را برای شما بازگو خواهیم کرد.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.