همکاری سامسونگ با شرکت TeleSystems برای گسترش شبکه ۵G

0

سامسونگ تا کنون همکاری های زیادی را با اپراتور های مختلف تلفن همراه مانند T-Mobile ، Verizon و… در سراسر جهان برای کار کردن بر روی شبکه ۵G داشته است.  یه تازگی سامسونگ با اپراتور پیشتاز روسی یعنی TeleSystems قراردادی با هدف بهبود و پیش بردن فناوری های جدید در مورد شبکه ارتباطی ۵G، امضا کرده است.

به منظور دوام آوردن قراردادنامه و افزایش ارتباطات در طی این همکاری، سامسونگ موارد دیگری را نیز به پروژه اش اضافه کرده است مانند ساخت دکل های مخابراتی، تکنولوژی MIMO و پخش LTE با فناوری eMBMS . به لطف این همکاری سامسونگ با شرکت TeleSystems شاهد بهبود عملکرد تکنولوژی LoT یا اینترنت اشیاء خواهیم بود، همچنین شرکت روسی TeleSystems می تواند پیشرفت خوبی را در سرعت اینترنت داده خود داشته باشد و امکانات زیادی را برای کار با شبکه قدرتمند ۵G کشف کند.

این اپراتور روسی در نتیجه برای مشتریانش با توجه به همکاری با شرکت کهنه کار سامسونگ منفعت بالایی پیدا می کند و با کارهایی مانند گسترش سرویس ها و اپلیکیشن ها، نرخ داده های اینترنتی و بهبود عملکرد باتری گوشی هوشمند می تواند جا پای خود را در بازار اپراتورهای روسی محکم کند.

اینترنت اشیاء (LoT) در واقع طرحی است که از وصل شدن اشیا های فیزیکی به اینترنت و شناساندن خود به دستگاه های دیگر، خبر می دهد. به طور ساده اینترنت اشیا یعنی ارتباط دستگاه های مختلف وصل به اینترنت، به یکدیگر. با وجود زیر ساخت هوشمند این شبکه، می توان فعالیت و عملیات های گسترده را در کنار امنیت بالا به همراه داشت.

در هر حال شرکت کره ای سامسونگ از سال ۲۰۱۳ همکاری خود را با اپراتور های روسی شروع کرده است و پیشرفت های زیادی را در زمینه LTE به همراه داشته است. مطالعات و تلاش های سامسونگ برای شبکه ۵G از سال ۲۰۰۰ شروع شد و توانسته است تا برای کاهش زمان کار بر روی شبکه ۵G اولین مدل سازی شبکه ۵G دنیا را راه اندازی کند و انتظار می رود تا کار های سامسونگ برای گسترش شبکه ۵G تا سال ۲۰۱۸ ادامه یابد.

 

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.